فهرست
سوژه روز؛ ناراحتی کی‌روش از انتشار قرارداد
سوژه روز؛ ناراحتی کی‌روش از انتشار قرارداد

سوژه روز؛ ناراحتی کی‌روش از انتشار قرارداد

آی اسپورت – چند روز قبل متن قرارداد کارلوس کی‌روش توسط یکی از سایت‌ها منتشر شد. متن قرارداد طوری است که نشان می‌دهد فدراسیون امتیازات زیادی به سرمربی پرتغالی داده است. انتشار این قرارداد واکنش‌های زیادی را علیه سرمربی تیم ملی در پی داشت. موضوعی که رئیس فدراسیون فوتبال هم آن را تائید کرده است. مهدی تاج در این باره گفته: «متاسفانه فضایی برای کی‌روش درست شد و قراردادش را در یک سایت منتشر کردند. این مساله را مربیان سایر کشورهای دنیا را چطور ارزیابی می‌کنند؟ متمم‌های این قرارداد منتشر نشده و عده‌ای به این کارشان افتخار می‌کنند. ما حتی قرارداد مربیان داخلی را هم منتشر نمی‌کنیم اما برخی‌ها در اینستاگرام این کار را انجام می‌دهند و این مسائل به گوش کی‌روش رسیده و ناراحت است.»

 

۱۳ ۱۵  
آی اسپورت
2018-03-11 12:53:00
نظر دهید

۱۵ نظر
فرهاد
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۱۶
دقیقا مشکل از همین جاست . چون هیچوقت فدراسیون و یا سایر ارگانها هیچ کدام از قراردادها رو شفاف اعلام نمیکنند باید منتظر عواقب اون هم باشند . فرداد بلیط فروشی ، قرارداد نگهداری استادیوم ، قرارداد سر مربی و اطرافیانش . و خیلی قراردادهای دیگه .تاریخ نشون داده همه و یا بیشتر قراردادهای بسته شده یکطرفه و به نفع طرف مقابل و یا واسطه بوده و منتظر افشاگری میشیم . بعد چطور امکان مقایسه و انتخاب خو و بد فراهم میشه و ایا از بروز نکردن شایعات میشه جلوگیری کرد . بقول معروف کسی که حساب پاک است از محاسبه چه باک است ؟ ریگها رو از کفشتون در بیارید تا کارها درست پیش بره .
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۴۳
پولی که کی‌روش گرفته حقشه و نوش جونش چون برای فوتبال ایران خیلی زحمت کشید . فقط کی‌روشی پور ها لطفاً پاسخ بدن : اگر عالیجناب پس از جام جهانی قطعاً از ایران رفتند ، آیا نمی شود با این پول مربی ای در سطح ایشون مثل اسلاون بیلیچ ، رابرت کواچ ، فلیکس ماگات ، یورگن کلینزمن و اگر رگ غیرت حضرات اجازه داد خوزه پکرمن رو آورد؟
۹
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۴۳
پولی که کی‌روش گرفته حقشه و نوش جونش چون برای فوتبال ایران خیلی زحمت کشید . فقط کی‌روشی پور ها لطفاً پاسخ بدن : اگر عالیجناب پس از جام جهانی قطعاً از ایران رفتند ، آیا نمی شود با این پول مربی ای در سطح ایشون مثل اسلاون بیلیچ ، رابرت کواچ ، فلیکس ماگات ، یورگن کلینزمن و اگر رگ غیرت حضرات اجازه داد خوزه پکرمن رو آورد؟
۱ ۱
شاهین آناوارزا
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۱۴
فرزاد جان سلام.
یادت هست کاماچو اومد ولی بدلایلی که حتما خود شما هم میدونید پا پس گذاشت.من بر خلاف شما غیر از ایوویچ خدا بیامرز هیچکدوم از ایچ ها را تراز اول نمیدونم.بعدش هم ما مربی لازم داریم که تفکرش با سیستم و نوع فوتبال ما سازگار باشه.مثلا کاپلو تو انگلیس و روسیه موفق نبود چون شیوه و روش کاپلو از فوتبال ایتالیا الهام گرفته و برای هر سبکی ابزار مناسب لازم هست.من فکر میکنم ما نیاز به مربیان اسپانیایی داریم که سبک تکنیک انفرادی رو تو قالب تیمی وارد میکنن البته پرتغال هم مثل اسپانیاست.شاید یکی مثل امری مربی پاریس.
۴
اشکان،
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
چرا مردم نباید بدونن که ایشون طبق قراردادشون چه قدر دستمزد دارن؟ اهان یادم نبود ایشون باید وجهه کوروش وار که برای ملت ایران در حال فداکاری هستند خودشون رو حفظ کنن
۴ ۱
آنتی شومن
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۰۸
اینهمه بالا و پایین تو کشور میشه الان گیر شما دو بند قرار داد کیروشه.ماشاالله به این ریز بینی شما
۷
محسن
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۴۶
هر چه قدر که میگیره نوش جان و حلالش باشد. دزدی و اختلاس نکرده که! !! کم کاری و حیف ومیل بیت المال انجام نداده که! !! غیر از سرافرازی و بلند آوازه کردن نام ایران عزیز در عین صلابت و قدرت وغیرت. ... صمیمانه و خاضعانه درخواست تمدید قرارداد کیروش کبیر را تا پایان جام جهانی 2022 قطر که در آسیا هست را از مسئولین محترم ورزش، فدراسیون و سایر دست اندرکاران داریم حتی با امضا قرارداد مادام العمر ایشان قطع به یقین این فوتبال ایران است که می‌تواند در سایر زمینه های فوتبالی از تخصص و تجارب بی انتهای ایشان بهرمند شود. از معدود دفعاتی است که آدم درست در جای درست برای اعتلای ایران و ایرانی قرار گرفته شده لذا تداوم آن همواره با پشتیبانی همگانی به سر منزل مقصود رسیدن خواهد بود
فرهاد
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۲۵
کارش خوب حرفی نیست ، هر چه میگیره باز هم حرفی نیست و نوش جونش .... ولی موضوع شفاف بودن قرارداد است و فدراسیون باید پای قرارداد و ملحقاتش باشه و نه اینکه همه چیز رو مخفی کنه تا یکروز افشا بشه و همه هم بگیم وای چه قرارداد ترکمنچایی ؟
دوم اینکه مربی مدام العمر یعنی چی ؟ دنیا هر لحظه در حال پیشرفت است و ما هواداریمون هم افراطی میشه و اول میبریمش تا عرش و با یک شکست چنان به سر خودش و خانواده‌اش میزنیم که هوس فکر کردن به خوشی های قبلی هم نیفته . عادت کردیم یا بیستون یا چهلستون و حد وسط نداریم .
چه بهتر!!!
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۵۹
آقای تاج خاطر شریف هست که قرارداد بازیکنان پرسپولیس و استقلال را وزارت ورزش منتشر کرد؟ تازه اون قرارداد کجا این قرارداد که فقط حق قضاوت کنسولی برای جناب کیروش درج نشده ، کجا؟؟!! آقای مربی ناراحت شده؟ دلیلش ؟؟؟ شاید خودش خجالت کشیده از اینهمه بندهای یکجانبه !!! بذارید ایشان ناراحت باشه ، چه بهتر!!!
۷
Ashkanred
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۵۴
وقتی قرارداد بازیکن رو منتشر می کنید قرارداد های خودتون رو هم منتشر کنید.
۵
soltan
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۱۷
گوارای وجودش ! آقا من مالیات میدم که نوش جون اونی بشه که واسه کشورم غیرت داره ! از شیر مادر حلالتر پولی که دادم
آنتی شومن
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۰۶
من هم‌نظر شما را دارم
۵
علی زارع
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۲۸
اگر این قرار داد عادلانه بسته شده
چرا دو طرف نگران انتشارشن؟
serezo
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۱۷
مردم هر سرزميني بر اساس لياقت و شعورشان تحت لواي حكومت ها ، قدرت ها و افراد حقيقي قرار مي گيرند. در حوزه فوتبال هم سالهاست مردم "ايران"مستثني نبوده و نيستند...
۱
محسن
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۴۱
علی دایی : نمی‌دانم کی‌روش چه تصمیمی می‌خواهد بگیرد، اما مطمئناً اگر من تصمیم‌گیرنده بودم، او را در تیم ملی حفظ می‌کردم. اکنون تیم ملی فوتبال ما نظم گرفته و می‌تواند نتیجه بگیرد.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر