فهرست
ماجرای شوخی دردسرساز شفر با پرسپولیس
ماجرای شوخی دردسرساز شفر با پرسپولیس

ماجرای شوخی دردسرساز شفر با پرسپولیس

آی اسپورت – روز گذشته تمرین استقلال اتفاق تلخی را به خود دید. پرسش توهین آمیز از وینفرد شفر سبب شد تا او با دلخوری از جمع خبرنگاران دور شود. خبرنگاری دو سه بار از او پرسید که آیا شایعه بیماری اش درست است و هر بار مترجمش سعی می کرد چنین سئوالی را نپرسد اما سرانجام سئوال طرح شد. مرد سپیدموی استقلالی ، نگاهی به خبرنگار جوان انداخت و گفت:«شما چیزی درباره احترام می‌دانی؟ به خانه ات برو!» و از جمع خبرنگاران دور شد.

ماجرا اما خیلی ساده است. خیلی از ما خیلی وقت ها اسم ها را برای لحظاتی فراموش می کنیم و گاه برای شفر هم این اتفاق می افتد اما در پایان بازی با نساجی در حقیقت او بازی با پرسپولیس را از یاد نبرده بوده و این کار پلی تیکی از سوی سرمربی آبی ها قرار بوده باشد که البته کار دست خودش داده است شفر به دستیارانش گفته است که قصد داشته با این ترفند نشان دهد بازی با پرسپولیس این قدر برایش مسئله مهمی نیست که حتی اسمش بادش بماند! همان کاری که قبل ترها و پیش از دربی فصل قبل انجامش داده بود و پرسپولیس را دومین تیم صاحب تماشاگر ایران خوانده بود. به عنوان تیم کوچکتر پایتخت. این شوخی همراه با خنده اما کار دستش داد و گفتند او آلزایمر دارد. اتفاقی که گشتن شایعه اش آن پرسش ناپسند را در تمرین دیروز آبی ها رقم زد.

 

خبر آنلاین

۱۴ ۶  
آی اسپورت
2018-09-26 09:15:00
نظر دهید

۶ نظر
وحید
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۲۶
آره ارواح عمت،توکه راست میگی!کیه که تمایلات رنگی خبرآنلاین روندونه.اگرهم این موضوع واقعیت داشته باشه نهایت بی شخصیتی وعقده ای بودن شفرو نشون میده.
ناصر شجاعی
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۵۴
خلاصه که ما هر اشتباهی هرقدر هم که بزرگ باشه رو مرتکب بشیم بازهم مقصر نیستیم و یه توجیه گیر میاریم که اثبات بشه طرف مقابل مقصره . عین مشکلات مملکت که هیچکدومش تقصیر مسئولین نیست و گردن آمریکاست.
Hasan
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۹
دیگه آلزایمر شفر خیلی وقته ثابت شده پیرمرد با آلزایمر یک میلیون دلار استقلال رو تیغ زد هر چقدر خودتون رو گول بزنید هم نمی تونید آلزایمر شفر رو پنهان کنید
.
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۴
باشه تو راست میگی؛ خجالت نمیکشین اینقدر دروغ و مهمل میبافین؟
***
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۶
ماستمالی کنید ولی یه روز حقیقت معلوم میشه البته اگر بخوایین حقیقت رو ببیند وگرنه میتونید مثل ماجرای شرمن و رابطه اش با شفر خودتون رو به کری و کوری بزنید. جالبه طرف هرکاری میکنه یه عده ماله به دست اماده هستن که یه وقت کسی اونو مقصر ندونه ولی بالاخره زمان همه چیز رو مشخص میکنه
دختره
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۵
خبر آنلاین از جناب عشوندی تا بقیه همه آبی هستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر