فهرست
پیشنهاد سپاهان؛ سرمربیگری همزمان قلعه نویی
پیشنهاد سپاهان؛ سرمربیگری همزمان قلعه نویی

پیشنهاد سپاهان؛ سرمربیگری همزمان قلعه نویی

آی اسپورت - اگرچه مدیران فدراسیون فوتبال بحث انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی را تکذیب کردند، اما به نظر می رسد گزینه نهایی آنها برای این سمت سرمربی سپاهان است. در چنین شرایطی امروز مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت و گو با خبرنگار ما مخالفت رسمی این باشگاه را با حضور قلعه نویی در تیم ملی اعلام کرد.

با این حال مدیران سپاهان قصد دارند در این خصوص با فدراسیون نشینان وارد مذاکره شوند تا شاید راهی برای انجام انتقال پیدا کنند. اگرچه سپاهانی ها به طور رسمی راهکار خود را درباره حضور قلعه نویی در راس کادرفنی تیم ملی اعلام نکردند اما اینطور که از شواهد پیدا است آنها می خواهند پیشنهاد سرمربیگری همزمان قلعه نویی در سپاهان و تیم ملی را به فدراسیون ارائه کنند.

با توجه به اینکه تیم ملی تا عید نوروز مسابقه رسمی ای ندارد و آن زمان هم دو بازی نسبتا آسان با هنگ کنگ و کامبوج برگزار می شود، مدیران سپاهان قصد دارند قلعه نویی را در تیم خود حفظ کنند و برای آن اردو او به تیم ملی برود و سپس بعد از عید نوروز که دوباره بازی های ملی تعطیل می شود، در سپاهان کارش را ادامه بدهد.

مسعود تابش وقتی با سوالی در این خصوص مواجه شد گفت: «ما تا زمانی که با مدیران فدراسیون جلسه نگذاریم دنبال هیچ چیزی نیستیم. اما فکر می کنم چون تیم ملی فعلا بازی ندارد، شاید بشود طوری جلو رفت که ایشان یک گروه آنالیز بگذارد و بازی های لیگ را تماشا کند تا سپاهان هم متضرر نشود. منتهی همانطور که گفتم این فقط یک پیشنهاد است و باید ببینیم نظر فدراسیون نشینان چیست تا به یک تصمیم برسیم.»

سرمربیگری همزمان در تیم ملی و سپاهان البته مساله ای نیست که از آن استقبال شود اما به هر حال همه چیز منوط به جلسه هفته آینده خواهد بود. جلسه ای که به نظر می رسد طی آن تکلیف سرمربیگری تیم ملی و امیر قلعه نویی مشخص شود. باید دید چه اتفاقاتی طی روزهای آینده رخ خواهد داد. 

 

ورزش سه 

     
آی اسپورت
2020-01-28 14:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر