فهرست
آمار رویای خریبین؛ ۲۹ بازی، ۲۷ گل و پاس‌گل
آمار رویای خریبین؛ ۲۹ بازی، ۲۷ گل و پاس‌گل

آمار رویای خریبین؛ ۲۹ بازی، ۲۷ گل و پاس‌گل

عمر الخریبین بیست و دومین گل خود را برای الهلال مقابل پرسپولیس به ثبت رساند، نیمه اول دیدار تیم های پرسپولیس و الهلال با تساوی یک بر یک به پایان رسید و عمر الخریبین مهاجم سوری تیم الهلال با گلی که از روی نقطه پنالتی زد، موفق شد بیست و دومین گل خود را برای تیمش ثبت کند.

این بازیکن در 29 دیداری که برای الهلال به میدان رفته، با 22 گل و 5 پاس گل یکی از بهترین بازیکنان تیمش بوده است. او در نیمه اول دیدار با پرسپولیس و در دقیقه 29 در حالیکه تیمش به لطف داور عمانی صاحب یک ضربه پنالتی شد، پشت توپ ایستاد و با یک ضربه چیپ دروازه علیرضا بیرانوند را باز کرد تا تک گل گاودین منشا را پاسخ داده باشد. الخریبین در دیدار رفت هم با زدن سه گل بهترین بازیکن الهلال بود، حالا با این گل در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 8 گله شد.

۸۹ ۴  
آی اسپورت
2017-10-17 21:14:00
نظر دهید

۴ نظر
عمر الخریبین
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۹

به مارال\r\nانا السید الگل.مبروک.الحذف النگی.الخامس الگل دادم به خوردتون.والسلام
گیر بازار
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۵
رو گل دوم چکار کرد شجاع خلیل زاده.برای قهرمانی پرسپولیس هم باید بازیکن درجه یک بگیره.البته اگه پولها صرف دل و دزدی نشه میشه باهاش بازیکن درجه یک استخدام کرد.پول هست ولی ما باید بریزیم توجیب ژوزه و... این هم از نداشتن شعور مدیرای ما هست.
۳
بهرام
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۷
تصحیح کن شد 23. خدای من پنج گل توی دو بازی بزنم خودم رو بکشم
هوادار متوهم پرسپولیس
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۳
آمار عقاب آسیا بیرانوند رو هم بگین حسودااااا. تو دوتا بازی تونس ته به حول و قوه الهی شش گل بخوره که یکیشم چیییییییپ بوده. ما ارتش سرخیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر