فهرست
خبر ویژه از استقلال؛ خداحافظی با مسئول جنجالی
خبر ویژه از استقلال؛ خداحافظی با مسئول جنجالی

خبر ویژه از استقلال؛ خداحافظی با مسئول جنجالی

آی اسپورت - استقلالی‌ها این روزها به هیچ عنوان از شرایط باشگاه خود راضی نیستند. بعد از خریدهای پردردسر و ماجرا و البته عدم توافق با ستاره‌های مدنظر اکنون آنها سوپرجام فوتبال ایران را نیز در اتفاقی عجیب از دست رفته می‌بینند و بدتر از آن اینکه حکم شکست 3 بر صفر مقابل رقیب دیرینه را نیز به کارنامه خود اضافه کرده‌اند. در این رابطه گفته می‌شود به زودی از سوی وزارت ورزش حکم برکناری یکی از اعضای پرماجرا و دردسرساز این باشگاه نیز ابلاغ خواهد شد.

توضیح آی اسپورت: در تکمیل خبر خبرگزاری ایلنا باید بگوییم پست جدید مازیار ناظمی در فضای مجازی مشخص کرده که به احتمال زیاد پندار توفیقی به زودی مجبور به خداحافظی با استقلال خواهد شد اما شایعه شده به جز توفیقی یکی از اعضای هیات مدیره هم که علاقه زیادی به مصاحبه دارد، شاید سمتش در باشگاه را از دست بدهد. البته این موضوع فقط در حد شایعه است اما شایعات در فوتبال ایران نقش مهمی دارند.

 

۸ ۴  
آی اسپورت
2018-07-18 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
6
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۱
هرکسی بیاد واسه اسطوره شدن و لقب گرفتن 2 ساعت بیشتر وقت نمیخواد
۳
دو ستاره حلبی آسیا!
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۸
اونایی که به ترکاشوند پرسپولیس گیر میدادند ببینیم به گندهای پندار توفیقی هم اعتراص میکنند یا نه، این اعراص ها فقط بر علیه پرسپولیسه؟!
۹
محمد
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۱
در کشوری که دربان وزیر همه را تهدید می کند ، اعتماد معنی پیدا می کند ؟ وقتی دربان وزیر در روز تجمع به هوادار خانم استقلال بی احترامی و توهین می کند می توان گفت اوضاع کشور مناسب است؟
آقای ناظمی ، آقای مجری خبرورزشی و دربان وزیر ،
شما در حدی نیستید به باشگاه استقلال توهین کنید
همه شما باید بروید دیگر بس . آقای وزیر :
این عوعوی سگان شما نیز بگذرد
۷ ۱
.....
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۵
باشه مثل داستان ارز دولتی که باشگاه مظلوم تون گرفته به مجلس کشیده شده. برو بخواب صدات میکنن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر