فهرست

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۳

جواب جدی: "حمایت هیچکدوم از بازیکن های محبوب یا رقیب، تفاوتی در رای من ایجاد نمی‌کنه." ولی قطعا رفتارشون و تک تک کلماتشون تو تشویق ها و احترامم نسبت بهشون تاثیرگذاره. قطعا برای من پرسپولیسی، امثال مهدی رحمتی، حتی اگر رقیبان نامحبوبی هم باشن، از امثال مهدی طارمی محترم تر و دوست داشتنی تر خواهند بود.
آی اسپورت
2017-05-13 21:43:47
نظر دهید

۳۳ نظر
P71
شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۰۶
دوست عزیز میشه بهمون بگی چه چیزی در وجود مهدی رحمتی دیدی ک الهام بخش شما شده؟؟ این شکلی که ب بازیکن تیم خودت حمله میکنی؟؟ نمیدونم تعریف شما از محترم یا نامحترم بودن چی هس! هنو حرکات این بابا رو توی بازی با تراکتور یادم نرفته ک چجوری به مربی و استاد سابقش و کسی ک چقد از خودش بزرگتره فحش میداد و میخواست کتکش بزنه!!! پس یه پیرمرد رو به یه جوون کم تجربه مقایسه نکن !لطفا
آرمین خورشیدی
شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۳۲
از مهدی رحمتی چیزی ندیدم که برام الهام بخش باشه. مشکلم با مهدی طارمی و مهدی طارمی هاست. مشکل نامحترم بودن رفتارشونه. بازیکن تیم من؟ تیم من بازیکن هایی میخواد که وقتی پیراهن تیمم رو میپوشن احساس سرافکندگی نداشته باشم.
۶
بایرام
شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۳۳
ساندیس خور عزیز
اینجا بحث رنگ تیم ها نیست
اینجا بحث سه رنگ پرچم ایرانه
البته شما ها تنها چیزی که براتون مهم نیست ایرانه
اما اینو بدون ایران باید باشه تا ساندیس هم باشه!
بهروز
شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۰۸
من درد مشترکم مرا فریاد کن
وطن در مشترک همه ماست
بی وطن های نان به نرخ روز خور حزب باد همچون جدیدی ها ساعی ها دبیر ها و اینک طارمی و مسلمان ها در یادمان خواهند ماند
و قهرمانان مردمی همچون علی کریمی مهدوی کیا مهدی رحمتی منصوریان و......هم در حافظه ما ماندگار خواهند شد
زنده باد ایران پاینده اصلاحات
رای ما روز جمعه رای به آزادی و آبادی ایران...رای به اتحاد سرخ و آبی ....بنفش زاییده از سبز
داچلی
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۲۸
:))))
۴
ss sol
شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۱۴
چرا مهدی طارمی؟
۳
حمید
شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۱۷
دو تا بازیکن لوس و بی سواد و بدون فهم اجنماعی
هردوشون هیچی نمیشن
با اون عکسی که گذاشتن بیشتر هم منفور میشن آدم باید با مردم باشه نه با رژیم
علی کریمی چرا واسه همه محبوبه ؟
No One
شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۳:۱۰
دیگه فقط همینم مونده تا ببینم مهدی طارمی یا مسلمان یا کلاً هر فوتبالیست ایرانی دیگه ای نظرش به نظر کی نزدیکه و به همون رای بدم(اگه بخوام رای بدم البته!)
مشکل شماها اینه اینجور افرادُ خیلی جدی گرفتین
۷ ۱
آرمین خورشیدی
شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۳:۳۷
درست میفرمایین. نباید جدیشون گرفت در مسائل این چنینی. ولی بعضی چیزها باید در یاد بمونه تا وقت گل ها و وقت برد، هرکسی تشویق نشه و برای هر کسی هورا کشیده نشه.
۶
سیا
شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۳:۳۰
سعی کن بزرگ شی و یاد بگیری احترام به عقاید دیگران چیز خوبیه..و در امتداد همون دموکراسی ایه که همه دنبالشیم..اینکه به دروغ بگن ئو نفر حامی کسی هستن و اون دوطرف بگن از کسی حمایت نمیکنن و بیطرفن خیلی چیز محترمیه
آرمین خورشیدی
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۰۱
عقاید؟ کدوم عقاید؟ دموکراسی یعنی هرکس آزاد باشه از هرکسی دوست داره حمایت کنه؟ آیا همچین چیزی داریم اینجا؟ نداریم. اینها هم بیطرف نیستند. دارن فریاد میزنن که بیطرف نیستن.
۸
کیسه بشکه ای از دانشگاه هاروارد
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۳۱
ببخشید اون وقت دمکراسی ینی چی؟ ینی هر چی تو خوشت اومد ما بگیم چشم؟؟ ابله :))
حسن
شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۳:۳۰
حمایت کردن یا نکردن یک فوتبالیست دلیل نمیشه احتراممون بهش عوض بشه.اونا دوست داشتن گفتن از کسی حمایت نمی کنیم. کار غیر اخلاقی که نکردن.
حمید
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۸:۵۲
مشکل اینه که داد زدن وگقتن و حمایت کردن
همیشه حمایت از زور و قدرت در برابر مردم ادم منفور میکنه
۳
حسن
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۰:۴۶
حمید جان اگه سال 88 بود حرفتو قبول داشتم. ولی الان فرق میکنه . الان به اون شدت مسایل سیاسی نیست و بیشتر اقتصادیه. در ضمن اینا بعد از چند روز فراموش میشن و زیاد کاری با سیاست ندارن. اینا نظرشون زیاد تاثیر نداره باید به امثال علی پروین گیر داد که بچش کلی بدهی و وام بالا اورده و راست راست داره راه میره نه این دو تا پیزوری که نظرشون رو گفتن
۵
No One
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۳:۲۱
من اگه ورزشکار مورد علابه ام از ارباب زر و زور حمایت بکنه، قطعاً نظرم نسبت بهش عوض میشه
فوتبال برای من یکی فقط تو زمین مسابقه خلاصه نمیشه...
۳
حسین پرسپولیس
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۳۳
آرمین جان با حرفتون کاملا مخالفم. اون چیزی باعث ارزشمندی یک نفر میشه که در محتواش دغدغه ی انسانی وجود داشته باشه. فراتر از رنگ و حزب و شخص. مثل حرکت علی کریمی. حرفهای مسعود شجاعی یا مرحوم ناصر حجازی.
این که یک نفر علاقه مند به یه شخص و یک حزبی باشه و نفر دیگه به کس دیگه اصلا باعث ارزشمندی و بی ارزشی یک نفر نمیشه. دموکراسی یعنی همین. علایق مختلف و احترام به علایق مختلف. مخصوصا وقتی اعتقاد یک نفر آسیبی به دیگران نمیزنه
محمد
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۱:۰۳
به به . بعضی وقت ها نظراتی رو آدم می بینه که هنگ که نه کرش می کنه.
امثل مهدی طارمی شما رو چیکار کردن که امثال رحمتی از اونها دوست داشتنی تر هستند. اگر به حاشیه باشه که امثال رحمتی خدای حاشیه هستند اگر به کارایی باشه که قطعا طارمی مفیدتر هست.
نکته ی دیگر مقایسه ی رفتار یک بازیکن 34 ساله با یک بازیکن 24 ساله هست و نشون می ده که شما هم از لحاظ عقلی به تکامل نرسیدید چون یه جوون که تو دوران اوج جوونیش و غرور و چل چلیش هست رو با یه بازیکنی مقایسه می کنی که با توجه به سنش این دوران رو گذرونده یا حداقل باید میگذروند
۹
علیم
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۱:۵۸
مهدی طارمی حقیقت را دریافته اما شما در پیله ای از تزویر و پاچه خواری با چاشنی توهم وعده ی آزادی توسط رئیس دولت 4 درصدی ها تنیده شده ای !!!!

مراقب خودت باش که سر از رسانه های معاند در نیاری
مشتری امثال تو و مهدی رستم پور خبیث اوناهستند ولاغیر .


شعار هر ایرانی

خداحافظ روحانی
۶ ۱
اخوی
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۰:۴۷
علیم جان یه سهمیه بورسیه دکترای خارج از کشور!!!!امثل همون 3000 نفر در دوره احمدی!!!!
یا یه سهمیه پوزیشن مدیریتی از نوع همون 7000 پوزیشن مدیریتی ایران خودرو و سایپا در دوره احمدی!!!!
یا یه سهمیه اختلاس 3000 میلیاردی از همون نوع خاوری در دوره احمدی!!!!
برای منم جور کنی....
منم قول میدم بیام حامی شماها!!!!و مدافع فقرا!!!!بشم.....علیه روحانی و اصلاح طلب ها هم فش بدم
اگه حله؟ بیام سمت شما؟
۶
حمید
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۲:۳۳
من به عنوان یه پرسپولیسی برای استقلالی هایی مثل خسرو احترام زیادی قائلم ولی برا رحمتی نه زیاد! در واقع خیلی کمتر از طارمی!
درسته که طارمی اخلاق های بچه گانه داره مثل اینکه سر پنالتی قهر میکنه و بعضا حرف های نابجا می زنه اما اینا از نظر من به خاطر بچگی شه! در مقابل لطفا این وجه از شخصیت طارمی رو هم ببین که توی ماجرای هانی و جشن قهرمانی چقدر محکم انتقاد کرد و بیشتر از همه مسئولانه و دلسوزانه برخورد کرد.
اما مهدی رحتمی مشکلش از نظر من بزرگتره. پر از غرور و نخوته و ابایی هم نداره توی مصاحبه بعد از برد توی دربی با شوخی و مسخره کردن های بی مزه این رو به رخ هم تیمی های جوونش بکشه. و لطفا به یاد داشته باش سیاهه مربیان و بازیکنانی که رحمتی باهاشون مشکل داشت: امیر قلعه نوئی، پرویز مظلومی، حنیف عمران زاده، سید جلال حسینی، حتی علیرضا منصوریان و البته مهم تر از همه کارلوس کیروش. درسته که نباید صرف داشتن مشکل با کسی حتما مقصر رحمتی بوده باشه اما وقتی یه طرف همه این منازعه ها فقط یک نفر باشه معلومه در مورد رفتار رحمتی یک جای کار می لنگه!
۱
مجتبی فرد
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۸:۵۵
نتیجه می‌گیریم که هر که با ما نیست علیه ماست.
دو روز دیگه که طارمی یکی دو گل دیگه بزنه همه یادشون می‌ره که از کی حمایت کرد و از کی نکرد. فقط خورشیدی می‌مونه و عقاید انحصارطلبانه‌اش.
حسن
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۰:۴۷
خورشیدی + امیرپور
۴
کیانوش
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۰:۵۴
آقا مجتبی تورو خدا شما از این کلمه انحصار طلب استفاده نکن!!!
درست مثل وقتی که معشوقتون دم از دفاع از آزادی!!!!تو مناظره زد که مرغ پخته خندش گرفت!!!
همون وعده ماهی 150 هزار تومن برای جماعت شما کافیه
دیگه انقدر جوک نگید
۴
مجتبی فرد
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۳:۵۰
خطاب به کیانوش

من معشوق سیاسی ندارم که تو کامنت‌دونی یک سایت فوتبالی براش یقه جر بدم. شما به جای کل‌کل سیاسی و نیت‌خونی به اصل مطلب توجه کن.
۳
سامان
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۰:۳۵
"حمایت هیچکدوم از بازیکن های محبوب یا رقیب، تفاوتی در رای من ایجاد نمی‌کنه." ولی قطعا برای من فوتبالی، امثال رحمتی و منصوریان یا طارمی و مسلمان ، حتی اگر رقیبان نامحبوبی هم باشن، از نظر سیاسی محترم خواهند بود. چون اصل دموکراسی برای همه است، هر کسی جایز است که اظهار نظر کند، نه " هر کی با ما باشه، خوبه "
۷
کوروش
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۰:۴۳
احتمالا جنابعالی اگر همه کاره این مملکت بودی الان طارمی ومسلمان رو میفرستادی بالای دار. اینکه ما هرکسی رو مثل خودمون فکر نکنه بهش توهین کنیم که چرا مثل ما فکر نکرده همین نشون از روحیه دیکتاتوری ما داره متاسفم که خیلی هامون این طرز فکر رو داریم البته شاید تقصیری نداشته باشیم شاید یاد نگرفتیم یا نخواستیم یاد بگیریم همین شد که انقلاب کردیم بدون اینکه بدونیم که از انقلاب چی میخوایم .بهترین فرماندهان وبزرگان این مملکت رو با بیرحمی تمام اعدام کردیم ومثل فاتحین بزرگ کف زدیم وهورا کشیدیم که مفسدین این مملکت رو به سزای عملشون رسوندیم هرکسی رو که فکر میکردیم دلبسته حکومت قبله ازکاربرکنار کردیم وآخر رسیدیم به اینجا ....
مسعود
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۱:۰۶
سیاست زدگی از سر و روت میباره یارو
همین شمایید که میگید سیاسی نباید وارد ورزش بشوند یا ورزشیا نباید داخل سیاست بشوند
ملاک شماها علایق شخصی خودتون است ولاغیر
به جهنم که برا تو محترم نیستند
مگه شما که هستید؟!
خود شیفته ها
سحر
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۲:۳۹
خسته نمیشی با آی دی های مختلف فقط میای شعار میدی؟؟؟؟!!!!
دلواپس!
همه رسانه های تصویری دست شماست
همه رسانه های دولتی دست شماست
صندوق های رای تحت کنترل شماست
محض رضای خدا به اندازه 4 تا کامنت تو یک سایت ورزشی تحمل کنید فضایی وجود داشته باشه که دیگران هم بدونه ترس و لرز حرف بزنند
پس انقدر آقا مسعود یا آقا علیم خودتو پاره نکن
۳
مهدی
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۲:۳۸
آقای نویسنده از نامحترم بودن رفتار دیگران دم می زنی و خودت زشت ترین رفتار سیاسی رو در پیش می گیری.رای دادن به هرکسی و حتی تبلیغ کردن یا نکردن برای هر کاندیدی جزو حقوق شهروندی افراده.شما می تونین به دلایل شخصی از هر کسی خوشتون بیاد یا بدتون بیاد ولی اینکه رفتار یک نفر رو فقط یه این دلیل که گفته من برای هیچ کاندیدی تبلیغ نمی کنم رو در یک رسانه نا محترمانه بدونین کریه و سواستفاده از تریبون تلقی می شه پس چی شد اون زنده باد مخالف من؟چی شد جامعه مدنی؟دلیل اصلی دوری قشری از مردم از اصلاحطلبها همین برخوردهای بی منطق این گروه از افرادی در صدر تا شمای هوادار است.جمعش کن برادر که دموکراسی خواهی شما رو هم دیدیم.داری داد می زنی بیطرف نیستن؟کجای این خلاف دموکراسیه؟حتما که نباید بنفش باشن که شما به اینها احترام بذارین.هرچند که هوادارایی مصل شما به بیطرفها هم رهم نمی کنن .می گی نه یه سر بزن به همین شبکه های مجازی و ببین چه دری وری هایی از طرف همین دوستان اصلاحطلب داره نثار همون افراد یه قول خودتو سی درصدی رای خاکستری می شه.البته اگه مشکل شما با اون عکس خامنه ای هست که اون عکس توی دفتر همون کاندید مورد نظرتون هم هست پس فقط به اینا گیر ندین که نه سواد بالایی دارن نه قدرتی
علیم
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۵۴
احسنت برادر عزیز


حرف دل 96 درصد جامعه رو زدی .
۳
برزو
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۷:۱۳
گردنتو صاف كن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر