فهرست
مطهری: بچه‌های ما مبارز و جنگجو هستند
مطهری: بچه‌های ما مبارز و جنگجو هستند

مطهری: بچه‌های ما مبارز و جنگجو هستند

آی اسپورت - مربی تیم فوتبال پرسپولیس به انتقاد از کیفیت زمین چمن ورزشگاه شهید باهنر کرمان پرداخت و گفت که این زمین کار را برای هر دو تیم سخت کرده بود.

حمید مطهری پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل مس نوین کرمان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، اظهار داشت: جا دارد از مردم خوب و میهمان‌نواز کرمان تشکر کنم. آنها از لحظه ورود به کرمان ما را شرمنده خود کردند. این همه محبت برای ما ارزنده است و از آنها تشکر می‌کنیم. در جام حذفی باید با صد درصد تمرکز بازی را شروع کنید و فرقی نمی‌کند، حریف لیگ برتری باشد یا لیگ دسته دومی.

وی افزود: امروز تیم ما با ذهنیت خوبی بازی را شروع کرد. کار ما بیشتر روی زمین انجام می‌شود و باید این را بگویم، در کرمان که آنقدر تیم‌ها به دنبال ساختارسازی هستند و هزینه می‌کنند، وقتی زمین بازی را دیدم تعجب کردم! برای اینکه یک فوتبال زیبا و رو به جلو ببینید و باعث بشود جوانان کرمان پیشرفت کنند، این زمین مناسب نیست. توقع این است که زمین اصلی شهر کرمان خیلی باکیفیت باشد. این خیلی ساده است. زمین کار را برای هر دو تیم سخت می‌کرد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: در پرسپولیس همیشه استفاده از کانال‌های کناری و کارهای ترکیبی بوده و دیدید گل‌هایی که زدیم روی کارهای با برنامه بود. در نهایت به تیم مس هم تبریک می‌گویم. آنها تیم خوبی دارند. بچه‌های ما امروز فوق‌العاده کار کردند و آن ذهنیت برنده خواه بودن را تکرار کردند. ما با تمرکز بازی کردیم و همه بچه‌ها با تمام توان‌شان کار کردند و این فرق پرسپولیس با خیلی از تیم‌هاست. اینکه همیشه بچه‌های ما می‌خواهند برنده باشند و همیشه مبارز و جنگجو هستند.

مطهری در مورد تیم مس نوین نیز توضیح داد: مس نوین بازیکنان و جوانان خوبی داشت،‌ ولی همانطور که گفتم با این همه استعدادی که در کرمان وجود دارد، برای اینکه فوتبال این شهر رو به جلو برود،‌ نیاز اولیه زمین باکیفیت است که ما این را ندیدیم. ما چند هفته پیش در سیرجان بازی کردیم که پنج گل هم رد و بدل شد. انتظارم از کرمان این بود زمین خوبی داشته باشد، ولی متأسفانه کیفیت زمین در حدی نبود که کار تاکتیکی را در زمین ارائه کرد. برای تیم مس نوین نیز همینطور است. شاید این تیم هم بتواند فوتبال بهتری را ارائه دهد، اما دیدیم که آنها هم به دنبال استفاده از توپ سوم بودند. در نهایت این تیم هم می‌تواند تیم قابل احترامی باشد و شرایط بهتری را تجربه کند.

  ۱  
آی اسپورت
2021-03-12 17:59:00
نظر دهید

۱ نظر
Bidad
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹، ۱۱:۲۶
بله وقتی توپو از دست میدن داور وظیفشو انجام میده و وقتی هم با خشونت توپ را از حریف میگیرن باز هم داور خطا نمی گیره کلا بازیهای پرسپولیس رو آنالیز کنید داوران همیشه در تمام صحنه ها پرسپولیس را از زیر فشار تیم حریف در میاره و فشار را به تیم حریف منتقل می کند .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر