فهرست
منصوریان در کنفرانس: گل نزنیم تنبیه می‌شویم
منصوریان در کنفرانس: گل نزنیم تنبیه می‌شویم

منصوریان در کنفرانس: گل نزنیم تنبیه می‌شویم

آی اسپورت – ذوب‌آهن امشب با وجود ارائه یک بازی خوب، در برابر الزورا عراق متوقف شد و لیگ قهرمانان آسیا را با تساوی آغاز کرد. علیرضا منصوریان در نشست خبری خود بعد از این بازی اعلام کرد از نمایش شاگردانش راضی است.

باید باهوش تر بازی کنیم

می‌دانستیم که الزوراء در خانه ما دفاعی بازی می‌کند. چندین موقعیت گل در نیمه اول و دوم داشتیم. تیم ما به از لحاط چرخاندن توپ در نقاط مختلف زمین خوب بود. از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. ما باید گل بزنیم. امروز چندین بازیکن جوان هم بازی کردند. معتقدم اگر گل نزنیم ممکن است بیش از این تنبیه شویم. آن‌ها یک موقعیت هم داشتند که می‌توانستند گل بزنند اما در سایر دقایق رشید مظاهری کاری انجام نداد. ما از موقعیت‌های خودمان استفاده نکردیم. به خاطر اینکه در مسابقات سخت‌تری نسبت به لیگ برتر هستیم، باید باهوش‌تر بازی کنیم. راهی جز تلاش و تمرین نداریم.

در ضربات آخر موفق نبودیم

امروز تغییر تاکتیک دادیم و با دو مهاجم بازی کردیم. شاید با یک مهاجم در خانه به سختی به گل برسیم و برای همین دو مهاجم را بازی دادیم. مهم‌ترین موضوع برای تیم‌مان این است که به گل برسیم. وقتی به گل برسیم، جریان بازی به نفع ما می‌شود. بازیکنان ما قابل احترام هستند اما فشردگی خط دفاع الزوراء اجازه نمی‌داد کارهای ترکیبی انجام دهیم اما باز هم حمله کردیم ولی در زدن ضربات آخر موفق نبودیم.

بازی دادن به جوانان جرات می خواهد

برای موفقیت باید خریدهای میلیاردی داشته باشیم و یا به بنزین سبز نگاه داشته باشیم. تجربه من ثابت کرده اگر به جوانان اهمیت بدهید، دغدغه‌ای نخواهید داشت. امروز ۴، ۵ تغییر نسبت به بازی قبل داشتیم. با توجه به اهمیت باشگاه به بازیکن‌سازی، دلهره‌ای برای بازی دادن به جوانان نداریم. ما در لیگ برتر به بازیکنان جوان کمتر میدان می‌دهیم اما در اروپا بازیکنان ۱۸ ساله بازی می‌کنند. این اتفاق باعث رشد در تیم ما می‌شود. بازی دادن به جوانان جرأت می‌خواهد.

     
آی اسپورت
2019-03-04 21:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر