فهرست
قاب روز؛ مدیر استقلالی بعد از عمل جراحی بینی
قاب روز؛ مدیر استقلالی بعد از عمل جراحی بینی

قاب روز؛ مدیر استقلالی بعد از عمل جراحی بینی

آی اسپورت - علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال در بیمارستان آتیه تهران از ناحیه بینی مورد عمل جراحی قرار گرفت و بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت از بیمارستان مرخص خواهد شد. او در مجموعه ورزشی انقلاب با علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم پرسپولیس و تیم ملی درگیری فیزیکی پیدا کرد و به زعم او بینی او به دلیل ضربه دروازه بان  سابق تیم پرسپولیس دچار آسیب دیدگی جدی شد و همان طور که در تصویر می بینید مورد عمل جراحی قرار گرفته است. علی خطیر پیش از جراحی گفته بود شکایت از علیرضا حقیقی را تا انتهای پرونده پیگیری خواهد کرد. هم چنین باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای ضمن دفاع از علی خطیر اعلام کرد این پرونده را تا رسیدن به سرانجام دنبال خواهد کرد و از حق باشگاه کوتاه نخواهد آمد.

البته علیرضا حقیقی هم گفته با علی خطیر درگیری شدید نداشته و در این ماجرا به او توهین شده و به صورت علی خطیر ضربه نزده و تنها او را هل داده است. پرونده ای در این زمینه تشکیل شده است که در روزهای آتی از سوی مراجع قضایی پیگیری خواهد شد. هم چنین بر خلاف آنچه که در ساعات  اولیه این درگیری اعلام شده بود علیرضا حقیقی دیشب در بازداشتگاه نبوده است.

۶ ۳  
آی اسپورت
2019-02-28 13:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
.
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۰۶
به مادرش توهین کرده اونم زده دماغ دهنش رو یکی کرده دمش گرم تا اینبار بدونه چطور باید دهنش رو باز کنه
اشکان۴
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۰۱:۰۸
حالا اگه به ... خوردن نیوفتاد از کل استقلالی ها معذرخواهی نکرد بعد بیا اینجا زر زر کن
مگه خطیر مثل شما لمپن هاست که به مادر حقیقی توهین کنه؟ اون علی دنبه علی گرد و قلمبه شماست که شخصیت لنگ رو به نمایش میذاشت
اشکان۴
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۰۱:۰۶
test
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر