فهرست
دیسلایک روز؛ درد ایجنت‌سالاری در استقلال
دیسلایک روز؛ درد ایجنت‌سالاری در استقلال

دیسلایک روز؛ درد ایجنت‌سالاری در استقلال

آی اسپورت – حرف‌های علی خطیر علیه وریا غفوری اتفاقاً مهم است. خطیر یکسری از پشت پرده‌های استقلال را گفته و، چون از داخل تیم خبر داشته و دارد، حتماً بعضی از حرف‌هایش درست است. به اینکه خود خطیر و اصلاً خود فتحی با چه سیستمی به استقلال آمدند، کاری ندارم، اما حرف‌های معاون سابق استقلال ثابت می‌کند که در استقلال نه تنها بازیکن‌سالاری هست (و خیلی هم زیاد است) بلکه مدیر برنامه‌سالاری هم هست! اینکه یک مدیر برنامه (به فرض که کارش را هم بلد باشد) در استقلال ۵، ۶ بازیکن داشته باشد، آفت بسیار بزرگی است و لطمه‌ای به تیم می‌زند که صد تا وزیر ورزش پرسپولیسی! (به زعم برخی از هواداران عزیز استقلال) هم نمی‌توانند بزنند.

اگر رحمتی زمانی در استقلال همه‌کاره بوده، صددرصد غلط بوده و اگر حالا وریا و حسینی همه‌کاره‌اند، باز هم غلط اندر غلط است. بازیکنان امروزی استقلال کافی است فیلم‌های فوتبال همین سرپرست فعلی خودشان (جواد زرینچه) را ببینند تا متوجه شوند اساساً این چیزی که بازی می‌کنند، اسمش فوتبال نیست! چطور می‌شود یک مهاجم ۵، ۶ میلیارد برای استقلال آب بخورد، اما دروازه خالی را بزند بیرون؟ چطور می‌شود یک هافبک میانی فقط سالی ۲، ۳ پاس گل بدهد؟ چطور می‌شود تیمی با حداقل ۱۸ بازیکن میلیاردی یک پنالتی‌زن نداشته باشد و در دو شهرآورد متوالی پنالتی‌های فوق‌العاده حساسی را خراب کند؟ چطور می‌شود باشگاهی به بزرگی استقلال حتی نتواند در نقل و انتقالات ۲ بازیکن بزرگ بخرد؟ پس چطور زمان فتح‌ا... زاده و قریب می‌توانست؟ اگر این بازیکنان بزرگ نیستند (که قطعاً نیستند) پس چرا نازشان را می‌کشیدند که تو را به خدا بیایید تمدید کنید؟ دنبال همین علی کریمی و روزبه چشمی چقدر دویدند؟ منت حسینی و وریا را چقدر کشیدند؟ خب اصلاً خطیر دروغ می‌گوید. شما که راست می‌گویید، بیایید از عملکردتان دفاع کنید. سه سال است که پرسپولیس قهرمان می‌شود، ۷ سال است که شما قهرمان نشده‌اید و ۲ شهرآورد است که به پرسپولیسی که خیلی هم قوی نیست، می‌بازید. مبلغ قراردادهای‌تان هم که از فوق‌تخصص‌های مغز و اعصاب بیشتر است، آن وقت ماشین‌سازی و نفت مسجدسلیمان را هم نمی‌برید. حالا پرسپولیس پیشکش!

 

خبر ورزشی 

۱۱ ۱  
آی اسپورت
2019-09-24 10:36:00
نظر دهید

۱ نظر
خوارومار خر ورزشی هو را سپوختیم
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸، ۱۵:۴۳
سه سال است که پرسپولیس قهرمان می‌شود، ۷ سال است که شما قهرمان نشده‌اید و ۲ شهرآورد است که به پرسپولیسی که خیلی هم قوی نیست، می‌بازید. مبلغ قراردادهای‌تان هم که از فوق‌تخصص‌های مغز و اعصاب بیشتر است، آن وقت ماشین‌سازی و نفت مسجدسلیمان را هم نمی‌برید. حالا پرسپولیس پیشکش!
خخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر