فهرست
ایستادگی فرهاد، تحرکات آقای دلال
ایستادگی فرهاد، تحرکات آقای دلال

ایستادگی فرهاد، تحرکات آقای دلال

آی اسپورت - اتفاقاتی که در استقلال طی روز‌های گذشته رخ داد، باعث شد وزارت ورزش وارد عمل شده تا داستان مدیرعاملی خیلی ضربتی به سرانجام برسد. وزارت برای این کار دو دلیل مهم داشت.

دلیل اول اینکه فرهاد مجیدی با ایستادن مقابل کمیته انضباطی باشگاه، علناً مقابل سیاست‌گذاری‌های استقلال موضع گرفت و به دستیاران خودش تأکید کرد که هیچ‌کدام بدون اجازه او حق حضور در کمیته انضباطی استقلال را ندارند البته از وزارتخانه به فرهاد پیغام دادند که چرا مقابل تدابیر باشگاه می‌ایستی؟ ولی سرمربی استقلال هم در پاسخ گفته است کدام ایستادن؟ باشگاه صاحب ندارد، ما هزار تا مشکل داریم، اما باشگاه گیر داده به آنالیزور باشگاه و او را احضار کرده است.

دلیل دوم ورود ضربتی وزارت ورزش نیز این بود که یک دلال استارت جدا کردن بازیکنان کلیدی از استقلال را زده و زیر پای آن‌ها نشسته بود. این دلال علاوه بر تلاش برای جدا کردن مهره‌های مهم از استقلال دوره افتاده بود تا قرارداد چند بازیکن دیگر خودش که در جمع آبی‌پوشان حضور دارند را نیز تمدید کند! مدیران وزارت ورزش هم بلافاصله پس از اطلاع وارد عمل شدند تا این دلال نتواند با استفاده از هرج و مرج باشگاه استقلال به هدفش برسد!

 

خبر ورزشی 

۴    
آی اسپورت
2020-02-27 11:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر