فهرست
تهدید همزمان قطبی و لس‌آنجلس/ مشکوک نیست؟
تهدید همزمان قطبی و لس‌آنجلس/ مشکوک نیست؟

تهدید همزمان قطبی و لس‌آنجلس/ مشکوک نیست؟

آی اسپورت – در همین یک دو روز گذشته باشگاه پرسپولیس در پرونده لوکا ماریچ محکوم شد، مالک باشگاه لس‌آنجلس بلوز پرسپولیس را به خاطر پرونده امیر عابدزاده تهدید به شکایت کرد و امروز هم وکیل افشین قطبی از شکایت قریب‌الوقوع او به فیفا خبر داد. البته درباره پرونده ماریچ در فیفا بحثی وجود ندارد اما دو تهدید پیاپی از لس‌آنجلس بلوز و افشین قطبی کمی شک‌برانگیز است. قطبی پیش از این یکی دو بار از حل نشدن مشکلاتش با باشگاه پرسپولیس گلایه کرده بود اما پیدا شدن ناگهانی سر و کله باشگاه لس‌آنجلس بلوز برای اولین بار آن هم در چنین شرایطی عجیب به نظر می‌رسد! شاید کمی بدبینانه باشد اما این امکان وجود دارد که فرد یا جریانی پشت پرده این تهدیدهای ناگهانی، همزمان و گازانبری باشد!

۷۵ ۵  
آی اسپورت
2017-06-19 15:03:00
نظر دهید

۵ نظر
رضا
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۳۶
پ نه پ همینجوری یهویی همه فصل نقل و انتقالات شکایت کردنشون گرفته. از خودتون و مدیر مسئولتون سوال کنید کی بود که به شجاعیان زنگ زد گفت با مربیت دعوا کن که رضایت نامه بگیری، کی بود که با بازیکن قرارداد بست ولی گفت اعلام نکن حتی برو با رقیب تو اتاق قرارداد که همه گزینه هاشون بپره، کی بود که یه فصل تیم تبلیغاتی خودشو ساپورت کرد که ازش تعریف بشه، کی بود که رفت گند زد ۶ تا خورد برگشت تو فرودگاه رو دست بردنش بعد متوجه میشی چرا این اتفاقات میوفته.
مهدی
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۰۵
فاز توهمتون خیلی قدرتمنده اله وکیلی!ساقیتون خوبه،ناز نفسش!مرد حسابی افشین قطبی پاییز ۸۷ از تیم درپیتتون رفته،پنح ماه دیگه میشه نه سال تمام.بعد از نه سال هنوز مالیاتشو ندادین اونوقت توهم میزنین که ماجرا از کجا آب میخوره؟!خیلی باحالین بخدا!آی اسپورت هم ساقیش با مال شما یکیه!
اميرحسين
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۴۰
اين خزعبلات چيه؟ فاز دايي جان ناپلئون چرا ميگيريد؟ نه پولشونو ميدي نه جوابشونو انتظار داريد قربون صدقه هم برن؟؟ صبر و تحمل هم حدي داره!! به جاي اين اراجيف پول مردمو بديد
لنگی واقع بین
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۲۴
احتمالا دانالد ترامپ پشت این ماجرای تیلیاردیه!! شاید دامادش با پوتین برای پولای دولابی نقشه کشیدن. اون پایپ رو بگذار زمین حالت بدتر میشه!!
ناصر
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۴۵
آره‌واقعا مشکوکه .. پس این طاهری ۶۰‌میلیارد رو چکار کرد که هنوز همه شاکی ان؟؟؟؟
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر