فهرست
شایعه روز: پریموف و پلیانسکی نیم فصل جدا می‌شوند؟
شایعه روز: پریموف و پلیانسکی نیم فصل جدا می‌شوند؟

شایعه روز: پریموف و پلیانسکی نیم فصل جدا می‌شوند؟

آی اسپورت - اوج گرفتن پرسپولیس بعد از چند سال ناموفق، وجهه خوبی برای طاهری و برانکو ساخته بود. آن‌ها لیگ پانزدهم با خریدهای کم خرج‌تر از حریفان‌شان، نتایج خوبی گرفتند و محبوبیت زیادی بدست آوردند. محبوبیتی که سه خرید پرحاشیه خارجی در این فصل، آن را تحت تاثیر قرار داده است. پریموف و پلیانسکی، این فصل عملکرد ضعیفی در پرسپولیس داشته‌اند و گولچ هم بدون حتی یک دقیقه بازی رسمی ایران را ترک کرد.

افزایش فشار رسانه‌ها و طرفداران پرسپولیس روی باشگاه، باعث شده آن‌ها به فکر فروش پلیانسکی و پریموف در نیم فصل بیفتند. فعلا هیچ باشگاهی، این دو نفر را نمی‌خواهد و قرارداد آن‌ها با پرسپولیس هم مجموعا حدود یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان است. کنار گذاشتن آن‌ها در نیم فصل، هزینه زیادی برای باشگاه خواهد داشت مگر اینکه آن‌ها بتوانند به صورت توافقی، با این دو بازیکن قطع همکاری کنند.

پرسپولیس برای نقل و انتقالات نیم فصل، نیاز به بودجه و جای خالی برای بازیکنان بزرگسال دارد و پریموف و پلیانسکی، هم لیست پرسپولیس را پر کرده‌اند و هم بخاطر قراردادهای سنگین به باشگاه فشار آورده‌اند. شاید همان کسی که این دو نفر را به باشگاه آورد، بتواند آن‌ها را راضی کند پول‌شان را بگیرند و حداقل لیست سرخپوشان را خالی کنند!

۵    
آی اسپورت
2016-12-20 16:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر