فهرست
ادعای روز؛ گل آژاکس به رئال سالم بود
ادعای روز؛ گل آژاکس به رئال سالم بود

ادعای روز؛ گل آژاکس به رئال سالم بود

آی اسپورت - مردود اعلام شدن گلی که نیکلاس تاگلیافیکو در بازی شب گذشته (چهارشنبه) برای آژاکس مقابل رئال مادرید در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند، جنجال آفرین شده است. گلی که این بازیکن آرژانتینی در دقیقه 38 زد را داور پس از مشورت با کمک داور ویدئویی (VAR) مردود اعلام کرد و دلیلش هم این بود که در پروسه به ثمر رسیدن گل دیگر بازیکن آژاکس، دوسان تادیچ در موقعیت آفساید برای حرکت تیبو کورتوا، دروازه‌بان رئال مادرید مزاحمت ایجاد کرده و به همین دلیل گل مردود است.

اولیور آندوخار داور اسپانیایی اما معتقد است که گل اول بازی سالم بوده و اشتباه داور و یوفا که پس از بازی با انتشار توئیتی سعی در توجیه تصمیم دامیر اسکومینا داور مسابقه داشت، به سود رئال مادرید تمام شده است. آندوخار در مصاحبه‌ با شبکه رادیویی مارکای اسپانیا، گفت: «هرچه بیشتر من صحنه گل را می‌بینم، بیشتر به نظرم می‌رسد که این گل کاملاً قانونی بوده است. دوسان تادریچ سد راه تیبو کورتوا نشد و بنابراین تأثیری در روند بازی نداشت.»

این دومین بار در هفته جاری است که رئال مادرید از اشتباهات داوری سود می‌برد. کهکشانی‌‌ها در ابتدای هفته و در دربی مقابل اتلتیکومادرید هم به لطف اشتباه داور در سه صحنه سرنوشت‌ساز موفق شدند همشهری خود را شکست دهند.  

 

تسنیم 

 

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-02-14 12:34:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۱۳
وقتی دو بازی اخیر رئال با اتلتیکو و آژاکس دیدم 5 سال گذشته لیگ قهرمانان ب یاد آوردم قهرمانی رئال با گل آفساید راموس جلو اتلتیکو دقیقه 94 سه سال قهرمانی با زیدان که بدون شک در طول تاریخ فوتبال هیچوقت اندازه این سه سال فساد حمایت های وحشتناک از یک تیم توسط فیفا و یوفا و داورا رو ندیدم تو هر بازی رئال با اشتباه داوری پیروز میشد و به قول روبن و ویدال چرا فقط یک بار این اشتباهات برای تیم حریف رئال اتفاق نمیوفته حتی صدای یوب هانکس سرمربی بایرنم در اومد که رئال همیشه با داوری پیروز میشه حتی توپ طلای مودریچ امسال خیلی جالب بود تو سال جام جهانی که امبامپه و گریزمان عالی بودن و قهرمان جهان شدن توپ طلا رو دادن به مودریچ این نشون میده رئال چقد نفوذ داره تو فیفا و یوفا
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر