فهرست
تمجید پوچتینو از مورینیو؛ نیازی به اثبات ندارد
تمجید پوچتینو از مورینیو؛ نیازی به اثبات ندارد

تمجید پوچتینو از مورینیو؛ نیازی به اثبات ندارد

آی‌اسپورت- سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ مورد حمایت پوچتینو قرار گرفت. از دید مائوریسیو پوچتینو، ژوزه مورینیو موفق به انجام کاری فوق‌العاده در منچستریونایتد شده و هنوز هم یکی از بهترین مربیان دنیای فوتبال به شمار می‌رود. تیم‌های تاتنهام و منچستریونایتد شنبه پیش رو در آخرین بخت خود برای کسب جام در فصل جاری، در مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس در ورزشگاه ومبلی به مصاف هم می‌روند. پوچتینو در نشست خبری خود صحبت کرد.

 

مورینیو نیازی به اثبات ندارد

از دید من مورینیو یکی از بهترین مربیان دنیاست و نیازی ندارد این موضوع را به هیچ کسی نشان دهد. منچستریونایتد فصلی فوق‌العاده را پشت سر گذاشته است. آنها هم همچون ما بابت حذف شدن از بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا ناراحتند زیرا آن بازی‌ها برای آنها و ما اهمیت بالایی داشت. دو تیم مشابه یک‌دیگر هستند و با این وجود آنها بابت این که در لیگ برتر بیش از ما امتیاز کسب کرده‌اند، از ما بهتر هستند. مورینیو در دومین فصل حضور خود در منچستر در حال انجام کاری فوق‌العاده است.

 

حضور توبی آلدرویلد و اشتباه لوریس برابر سیتی؟

از دید من او اشتباهی نکرد. او یکی از بهترین دروازه بانان است و این را طی چهار سال اخیر نشان داده. او فصل به فصل پیشرفت می کنیم و من از داشتن او در دروازه تیم خود خیلی خوشحالم. ما باید روی بازی روز شنبه تمرکز کنیم و من قصد صحبت کردن در مورد شایعات را ندارم. روند انتشار شایعات و چگونگی این کار را درک می‌کنم اما تمرکز ما بر روی آماده شدن برای بازی است و می‌خواهیم در جهت کسب پیروزی در روز شنبه تلاش کنیم.

 

طرفداری

     
آی اسپورت
2018-04-19 21:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر