فهرست
سوال روز: تیم‌های عربستانی به ایران می آیند؟
سوال روز: تیم‌های عربستانی به ایران می آیند؟

سوال روز: تیم‌های عربستانی به ایران می آیند؟

آی اسپورت – موافقت عربستانی ها با بازی تیم های کشورشان در قطر یک سئوال جدید را مطرح کرده. اینکه عربستانی ها حاضر می شوند تیم های کشورشان را به ایران هم بفرستند یا نه. اگر خاطرتان باشد بعد از اختلاف به وجود آمده بین ایران و عربستان، تیم های عربستانی حاضر به سفر به کشورمان نشدند اما حالا که عربستانی ها مشکلی با سفر به قطر ندارند، قطعا این انتظار هم وجود دارد که آنها به ایران هم بیایند. خبرگزاری فارس با اشاره به این موضوع نوشته:" سفر تیم های عربستانی به قطر نشان دهنده این است که کنفدراسیون فوتبال آسیا بهانه جویی آنها و اماراتی‌ها را نپذیرفته است و رای به نفع قطری‌ها است. اما سوال اینجاست رای AFC درباره کشور ما چیست؟ چرا سعودی‌ها درباره میزبانی تهران سکوت کردند؟"

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-01-26 10:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امین آبی پررنگ
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۳۹
پاسخ سوال: خیر.
قطر علاوه بر این که مثل دیگر همتایان عربی پول خرج میکنه مثلا میزبان جام جهانیه، سی و دو کشور دنیا میخان برن اونجا بازی کنن بعد عربستان میگه: من اونجا بازی نمیکنم.
اما ایران چی؟ یه مشت بیسواد شدن مدیران فدراسیون فوتبال که نه پیگیری قانونی بلدن و نه از قوانین بین المللی سر در میارن که برن حق تیم های ایرانی رو بگیرن.
اشکان
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۳۸
جالبیش اینجاست که موقع رای گیری اسم ایران رو از لیست در آوردن آقایون گلابی و پشمک هم از جلسه بیرون کردن بعد نشستن برای خودشون بریدن و دوختن!
واقعا یه مشت بی سواد و بی بخار پست های مدیریتی فوتبال رو قبضه کردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر