فهرست
بارسا برای رئال تونل افتخار تشکیل می‎دهد؟
بارسا برای رئال تونل افتخار تشکیل می‎دهد؟

بارسا برای رئال تونل افتخار تشکیل می‎دهد؟

آی اسپورت- پیروزی رئال مادرید درسوپرکا اروپا یعنی رقیب دیرینه‎شان، بارسلونا، باید برای دیدار سوپرکاپ اسپانیا باید تونل افتخار تشکیل دهد. یعنی زمانی که رئالی‎ها می‎‏خواهند وارد زمین شوند، دو طرف بایستند و برای آن‎ها دست بزنند.

نمونه‎هایی وجود دارد که در فوتبال اسپانیا این اتفاق افتاده است. البته این نمونه‎ها مربوط به بازی‎های لالیگا بودند، نه در دیداری که خودش فینال است. مورد مشابه مربوط به سال 2014 است که اتلتیکومادرید در دیدار سوپرکاپ اسپانیا و بعد از پیروزی رئال مقابل سویا در سوپرکاپ اروپا برای این تیم تونل افتخار تشکیل داد.

داستان بارسلونا و رئال مادرید اما کاملا متفاوت است. هرچند که یک بار بارسلونای فرانک ریکارد مجبور شده این کار را انجام دهد. در سال 2008 و قبل از دیداری که آبی و اناری‎ها 4 بر یک شکست خوردند.  

 

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-08-09 20:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
آرش
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۱۰
خدا نکنه ؛ ما این ننگ رو نمیپذیریم. برای رئال تونل افتخار تشکیل بدیم؟ نه !! اما خب اگه این کار رو بکنیم اما توی
بازی ببریمشون، حس خوبی بهمون میده حتی حاضریم بعد از بازی هم دوباره واسشون تونل افتخار تشکیل بدیم.
۳
ناشناس
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۳۱
بازی با بایرن سوتی آفساید نگرفتن شد تا ریال نره پنالتی و حذف نشه این دفعه هم افساید کاسمیرو در ضمن بارسا باید آخر بازی وقتی برد این کارو انجام بده
۱
وحید بارسایی پرسپولیسی
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۲۲
برای تیم مافیایی که بارها جلوی برگزاری فینال کوپا در برنالئو رو گرفته این کار خیال خامیه..ما هرگز چنین کاری نمیکنیم..در عوض چرخ گردون جوری چرخیده که سوپر کاپ رو د استادیوم خودشون و جلوی 78 هزار طرفدار بهت زده شون کاپیتان اینیستا ببره بالا... بازی گردون چرخ زیاد دارد...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر