فهرست
هدیه‌هایی که در کیف به رئالی‎ها داده شد
هدیه‌هایی که در کیف به رئالی‎ها داده شد

هدیه‌هایی که در کیف به رئالی‎ها داده شد

آی اسپورت - در مهم‌ترین بازی فصل رقابت‌های باشگاهی در کیف، جایی که رئال مادرید و لیورپول در فینال لیگ قهرمانان به مصاف هم رفتند، دو تیم به دنبال تاریخ‎سازی بودند. لیورپول پس از ۱۱ سال به دنبال ششمین قهرمانی خود در اروپا بود و رئال به دنبال سومین قهرمانی پی‌درپی خود توسط زیدان که او را به اولین مربی تبدیل می‌کرد که در کمتر از سه سال حضورش روی نیمکت یک تیم به عنوان سرمربی و تجربه سه لیگ قهرمانان سه قهرمانی به دست آورده است. در شبی که همه از صلاح و رونالدو توقع گلزنی و درخشش داشتند، دو بازیکن دیگر تعیین‌کننده این بازی بودند.

اولین هدیه: در دقیقه ۲۵ خطای راموس روی صلاح باعث مصدومیت او شد تا ستاره و امید اول گلزنی لیورپول با چشمانی گریان‌ مجبور به ‌ترک زمین شود.

دومین هدیه: اشتباه مرگبار کاریوس زمانی که توپ را  جلوی پای بنزما روی زمین قل داد و با قطع توپ توسط مهاجم فرانسوی این‌توپ در دقیقه ۵۰ به‌گل اول رئال تبدیل شد تا زیدان و تیمش را یک قدم به تاریخ‌سازی نزدیک‌تر کند.

سکانس آخر: پس از گل مانه در دقیه ۵۴ و سوپر گل بیل در دقیقه ۶۴ با قیچی برگردان روی پاس مارسلو لیورپول برای بازگشت به بازی و رئال برای حفظ نتیجه تلاش می‌کرد اما کاریوس با اشتباهی بچه‌گانه روی شوت گرت بیل از پشت محوطه جریمه توپ را درون دروازه تیمش دید و کیف را برای تیمش به مکانی نحس تبدیل کرد و جام را به رئالی‌ها و زیدان هدیه کرد و بیل را به ستاره رئال در این بازی تبدیل کرد و زیدان و تیمش تاریخ‌ساز شدند.  ضعف لیورپول در درون دروازه در چند سال اخیر باز هم نمایان شد و بیل نیز با گل‌هایی که به ثمر رساند حکم ماندنش در رئال را امضا کرد و ارزش‌های خودش را نشان داد تا فصل بعد بازهم بی‌بی‌سی را در رئال ببینیم.

سپند مقدم

۱۱    
آی اسپورت
2018-05-27 16:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر