فهرست
احیای صنعت نفت؛ کمی دیر ولی خوب!
احیای صنعت نفت؛ کمی دیر ولی خوب!

احیای صنعت نفت؛ کمی دیر ولی خوب!

آی اسپورت - صنعت نفت آبادان بعد از برد برابر تیم پارس جنوبی، فولاد را در اهواز با نتیجه ۴ بر یک شکست داد. این نتیجه فوق العاده بود و همان‌طور که بدان اشاره شد نشان داد که صنعت نفت هم فوتبال تهاجمی را بلد است و اگر قرار باشد تهاجمی فوتبال کند این سبک از بازی را به بهترین شکل ممکن به نمایش می‌گذارد.

تا دو هفته پیش اگر قصد قضاوت تیم صنعت نفت و عملکرد سرجیو را داشتیم باید از تساوی‌های پی در پی این تیم گله می‌کردیم، به خصوص که در فوتبال سه امتیازی، تساوی با باخت چندان فرقی نمی‌کند و به همین بهانه در نیمه پایین جدول قرار داشت، اما اکنون نگاه‌ها در مورد این تیم و این مربی تغییر کرده است. همه این‌ها به لطف حضور تمام‌کننده‌ای، چون جاناتان بالوتلی در ترکیب تیم است که راه گل زدن را خوب بلد است.

صنعت نفت اگر این راه و روند را دنبال کند در آینده می‌تواند یکی از تیم‌های بالانشین جدول شود و حتی برای کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا مبارزه کند و این اتفاقی است که می‌تواند در فصل آتی برای صنعت نفت رخ دهد. فوتبال تهاجمی و حضور در نیمه بالای جدول اتفاقاً باید خصوصیت بارز تیم صنعت نفت باشد، چون صنعت نفت برگرفته از فوتبال خوزستان است؛ فوتبال تهاجمی و علاقه‌مند به پیروزی.

سرجیو و صنعت نفت می‌توانند در فصل آتی تیم متفاوتی باشند. تساوی‌های پی در پی اگر هیچ لطفی برای صنعت نفت نداشت دست‌کم به این تیم فهماند پیروزی حلاوت دیگری دارد و می‌تواند این تیم را به دوردست‌ها ببرد؛ همان‌طور که در بازی با فولاد این موقعیت نصیب آن‌ها شد. طرفداران آبادانی که برای تماشای بازی صنعت نفت به استادیوم شهدای فولاد آمده بودند آنچنان مسرور بودند که همه تساوی‌ها را از یاد بردند. آن‌ها اکنون از صنعت نفت و سرجیو تعریف می‌کنند و شاید با توجه به اینکه مربی پرتغالی راه خود را پیدا کرده است بهترین تصمیم تمدید قرارداد او باشد. البته که نتایج هفته‌های پایانی به خوبی می‌تواند ثابت کند نتایج صنعت نفت در دو هفته اخیر یک اتفاق بوده است یا می‌تواند ادامه داشته باشد. خلاصه اینکه از این صنعت نفت همه راضی‌اند.

 

خبر ورزشی 

۳    
آی اسپورت
2019-04-24 08:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر