فهرست
میکسدزون لستر-یونایتد؛ جادوی میخی
میکسدزون لستر-یونایتد؛ جادوی میخی

میکسدزون لستر-یونایتد؛ جادوی میخی

آی‌اسپورت- منچستریونایتد در خانه لسترسیتی موفق شد این تیم را 3-0 شکست دهد. مصاحبه‌های بعد از بازی را می‌خوانید:

هنریک میخیتاریان: قبل از شروع بازی برای حضور در پست شماره10 آمادگی داشتیم. مربی گفته بود اگر سیستم اولیه جواب نداد، آن را تغییر خواهیم داد. این مسئله برای ما چیز جدیدی نیست. درخیلی از بازی‌ها ما به راحتی سیستم را عوض می‌کنیم و در این بازی تلاش زیادی برای خلق موقعیت داشتیم. وقتی کل تیم خوب بازی می‌کند، حضور در هر پستی آسان خواهد بود. مربی در این بازی ترجیح داد در پست شماره 10 بازی کنم و من هم با او موافقم. در هر پستی نهایت تلاشم را به کار می‌گیرم.

خوان ماتا: فکر می‌کنم در کل نمایش خیلی خوبی داشتیم. حتی قبل از رسیدن به گل اول، سعی کردیم تیم برتر زمین باشیم و با پاس‌هایمان، کنترل بازی را در دست بگیریم. گل مخیتاریان خیلی زیبا بود و بعد از آن گل بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم و به دو گل دیگر هم رسیدیم. تصورم این است که گلزنی من و مخیتاریان بسیار مهم بود چرا که بار گلزنی تیم روی دوش زلاتان بوده و زدن این گل‌ها نکته خوبی برای تیم است.

مورینیو، سرمربی منچستر: شاید از دیدگاه خبرنگاران، بازی ندادن به یک بازیکن توسط یک مربی معنی خاصی داشته باشد اما بعضی وقت‌ها ما به یک بازیکن برای محافظت از او بازی نمی‌دهیم. میخیتاریان یکی از این گزینه‌ها بود که ما صبر کردیم تا با محیط هماهنگ شود. در بسیاری از مواقع من به نکاتی توجه می‌کنم که از نگاه شما دور است. شما تنها به جادوی میخی در زمین نگاه می‌کنید اما من مسائل دیگر را هم در نظر می‌گیریم اما عملکرد امروز او قابل ستایش بود.

     
آی اسپورت
2017-02-06 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر