فهرست
گلایه همسر منصورخان؛ بی‌احترامی می‌کنند
گلایه همسر منصورخان؛ بی‌احترامی می‌کنند

گلایه همسر منصورخان؛ بی‌احترامی می‌کنند

آی اسپورت – در حالی که هر روز گوشه‌های تاز‌ه‌ای از بزرگ منشی و فداکاری‌های منصور پورحیدری در حق باشگاه استقلال رو می‌‌شود اما همسر آن مرحوم هنوز نتوانسته در دریافت حقوق قانونی پورحیدری کاری از پیش ببرد. فریده شجاعی در این باره می‌گوید: «طلب «منصور» تاریخی شده و به روی خودشان هم نمی‌آوردند. منصور چه هیزم تَری به شما فروخته که این رفتار را می‌کنید؟ او ۵۰ سال عمرش را برای استقلال گذاشت، خیلی بی‌حرمتی می‌کنند و این رفتارها قابل بخشش نیست. حتی جواب تلفن هم نمی‌دهند، نامه هم دادیم اما جواب این نامه را ندادند.»

شجاعی ادامه می‌دهد: «در روزهای اخیر، با رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه صحبت نکرده‌ام، اما دیگر باید متوجه شده باشند که چه مطالبه‌ای داریم. منصور یک عمر برای استقلال زحمت کشید، ۵۰ سال خدمت کرد، اما «یک قِران» هم پول نگرفت. قدیمی‌ها می‌دانند او چطور از زندگی‌اش به خاطر استقلال گذشت. در منزل‌مان یک گونی فاکتور داریم که منصور برای استقلال هزینه کرده است.» 

شجاعی از بدعهدی دیگری در حق پورحیدری خبر می‌دهد: «باشگاه استقلال گفته بود هزینه درمان و مراسم تدفین او را پرداخت می‌کنند که نکردند، ما گفتیم قرارداد آخر او را پرداخت کنند تا از این طریق هزینه‌ها جبران شود. یکی از قراردادها ۲۰۰ میلیون و دیگری ۲۳۰ میلیون تومان است. منصور خودش دنبال پول نبود و می‌گفت باید برای استقلال مجانی کار کرد. منصور بیمه عمر داشت، بیمه تکمیلی داشت، اما هیچ کدام را پرداخت نکرده‌اند. ۱۰ روز پیش به باشگاه استقلال نامه زدیم، اما جواب نامه را هم ندادند.»

۶ ۱  
آی اسپورت
2018-02-04 11:45:00
نظر دهید

۱ نظر
تاج آسیا
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۱۴
ای خاااااک تو سرت اقای به ظاهر مدیر عامل. این جواهری که پولشو نمیدین سر کل تاریخ باشگاهمون و نصف بازیکنای استقلال منت داره و واسشون پدری و بزرگی کرده. اون مهاجم خارجی تو سرتون بخوره پول منصور خان رو بدین اول. چقدر اخه شما وقیح تشریف دارید.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر