فهرست
دومین برد تراکتور در اردو
دومین برد تراکتور در اردو

دومین برد تراکتور در اردو

آی‌اسپورت- شاگردان جان توشاک با غلبه بر حریف ترکیه‌ای خود توانستند دومین برد خود را در اردوی ترکیه رقم بزنند. تیم تراکتورسازی که اردوی آمادگی پیش از فصل خود را در شهر قزلچه حمام ترکیه برپا کرده‌اند امروز در دومین دیدار تدارکاتی خود توانستند با نتیجه سه بر دو مقابل تیم گینجلر بیرلیقی ترکیه به برتری دست یابند.

جان توشاک در این بازی به سه نفر از بازیکنان اصلی‌اش استراحت داد تا بازیکنان جوان خود را محک بزند. پهلوان، فروزان و طیبی سه بازیکن تیم بودند که بنا به نظر سرمربی این دیدار را استراحت کردند. گل‌های این دیدار را رضا عبدی در دقیقه ۴۳ و اسماعیلی‌فر در دقیقه ۴۴ و مهدی‌زاده در دقیقه ۵۶ به ثمر رساندند.

گل‌های تیم حریف نیز در دقیقه ۵۰ از روی نقطه پنالتی و دقیقه ۸۵ بازی به ثمر رسیدند. رضا عبدی پاس گل دوم تراکتورسازان و دانیال اسماعیلی فر پاس گل سوم تیم را دادند. این دومین برد شاگردان توشاک در اردوی ترکیه بود.

تراکتوری‌ها در این دیدار با ترکیب اولیه مهدی محمدیان (دقیقه ۴۵ - علیرضا حیدری)، علی عبدالله‌زاده، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد اهل شاخه، علی اسماعیلی، رضا شربتی، علی طاهران، علیرضا نقی‌زاده، مهدی مهدی‌پور (دقیقه ۶۰ - فرزاد حاتمی)، دانیال اسماعیلی‌فر (دقیقه ۸۵ -حامد حسینعلی‌زاده)، رضا عبدی (دقیقه ۶۰ - محمدرضا ازادی)  راهی زمین مسابقه شد.

 

ورزش سه

۷    
آی اسپورت
2018-07-09 23:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر