فهرست
دایی در تماس با ۹۰: تا کی دروغ می‌گویید؟
دایی در تماس با ۹۰: تا کی دروغ می‌گویید؟

دایی در تماس با ۹۰: تا کی دروغ می‌گویید؟

آی‌اسپورت- علی دایی، سرمربی پیشین پرسپولیس در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود گفت: متاسفانه آقای طاهری خیلی قشنگ دروغ می‌گوید؛ ایشان حداقل نسبت به مسئله من کاملا دروغ می‌گوید چراکه در دو سال گذشته 36 نامه من بی جواب گذاشت و به اجبار مجبور شدم با دست خط خودم نامه‌ای بنویسم.

100 میلیون تومان برای مالیات و چند میلیون برای ثبت شکایت در کمیته انضباطی دادم که به باشگاه پرسپولیس نامه زدم فقط این مبالغ را پرداخت کنند از شکایتم صرف نظر خواهم کرد ولی چنین کاری انجام ندادند و حالا همه مسائل را دروغ می‌گویند.

 اگر قرار است مدرکی رو بشود، رو می‌کنم؛ آقای طاهری هیچکدام از نامه‌هایم را جواب ندادند و فکر کردند همینطور است؛ به احترام پرسپولیس و هواداران گفتم پول سال سوم را نمی‌گیرم ولی کاری کردند که براساس قانون شکایت کردم و کمیته استیناف نیز باشگاه پرسپولیس را محکوم کند؛ البته بنده دیشب با آقای گرشاسبی راجع به این موضوع هم جلسه‌ای داشتم.

راجع به خود من 100 درصد آقای طاهری دروغ می‌گوید؛ آنها در آخر سر و بعد از آنکه تعداد زیادی نامه زدم، به دبیرخانه باشگاه گفته بودند نامه ما را نگیرند که به اجبار ما نامه را به کمیته انضباطی بردیم.

 اجازه نمی‌دهم امثال آقای طاهری که خودش را با شریعت معرفی می‌کند و شمایی که در فوتبال نبودید و به یک باره در فوتبال ظاهر می‌شوید و یک سری حرف ها را راجع به منی که جان و زندگی و همه چیزم را در فوتبال گذاشتم، صحبت کند؛ آقایان نامه من را نمی‌گرفتند و بنده آن را به کارمند باشگاه تحویل می‌دادم.

 موقعی که دبیرخانه نامه ما را ثبت نمی‌کند و هزار بار همه صحبت کردیم این اتفاق افتاده، چه واکنشی داشتند؟ به چه کسی باید بگوییم که نامه ما را نمی‌گرفتند؟ همین آقای علی اکبر طاهری و دار و دسته ایشان بودند که موجب بروز این اتفاقات شدند؛ کسی که(علی دایی) آمده بود با 112 میلیون تومان از شکایتش صرف نظر کند را مجبور به این کار کردند؛ آقای جمشیدی، حراست و وکلای باشگاه در جریان این موضوع هستند؛ تا کی می‌خواهید به مردم دروغ بگویید؟

 با آبرو و حیثیت من در تمرین پرسپولیس بازی کردید و در همین مملکت خیلی‌های شما جوابتان را می‌گیرید؛ آقای ترکاشوند، معاون ایشان(طاهری) با من جلسه گذاشته و به دفتر من آمده؛ این را که دیگر نمی‌تواند بگوید نه؛ در دفتر بیمه من آمد و حرف زدیم؛ این مسائل را به آقای ترکاشوند و جمشیدی گفتم ولی بیش از دو سال خبری از پیگیری آنها نیست.

 در کمیته انضباطی، با دست خط خودم در بیست و هشتم آبان 95 نامه زدیم که در یک هفته این 112 میلیون تومان من را بدهید و هیچ شکایتی ندارم؛ در کمیته انضباطی این نامه موجود است ولی موقعی که جواب ندادند مجبور به شکایت شدم.

۱۵۷ ۱۵  
آی اسپورت
2017-12-19 03:45:00
نظر دهید

۱۵ نظر
فرهاد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۳۴
نامه رو نمی گرفتند ؟ این از اون اراجیف روزگاره . با پست سفارشی و یا پیشتاز می‌فرستادی .. ایشان با اون تربیت بالاش حتی حرمت برنامه زنده هم رو نمی کنه و با لفظ زننده میگه دروغ میگه ، دروغ میگه . هر چی پول و افتخار کسب کردی از همین پرسپولیسه . بهتره ایشان به همون دفتر بیمه و پوشاک و زدوبندشون برسه و دست از مربی گری و مدیریت در فوتبال برداره . دیگه باید خواب مربیگری در پرسپولیس رو ببینی . هوادار به شما احتیاجی نداره
۹ ۱
محسن
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۳
با هر چی‌میخوان بفرستن بفرستن ؛ کی امضا میکنه؟‌کی امضا میکنه تحویل گرفته!!؟ شاید با پست آشنایی نداری
شاهین
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۵:۱۶
علی دایی نه سواد کافی برای حرف زدن دارد و نه شعور لازم برای ساکت ماندن!
تمام اون جمله های توهین آمیز و بی ادبانه ایشان بخاطر اخراج ایشان از مربیگری پرسپولیس بود.
آیا دایی به یاد میآورد خودش شبانه جانشین کرانچار مربی موفق پرسپولیس شد؟؟
محمد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۶
شبانه جانشین مربی دیگری شدن اشکالی نداره!! بالاخره همه مربی ها اخراج میشن!! رفتار صحیح مهمه. اینکه مربی سره تمرین باشه و بدون اخراجش یکی دیگه رو بیاری جایگزینش کنی. دایی مربی ایده آل پرسپولیس نبود ولی از درخشان قوی تر بود. شما وقتی مربیتو اخراج میکنی باید یک بهترشو بیاری. اون کار هیئت مدیره و سیاسی هم کاملا غیرفوتبالی بود. از بازیکن هایی که اول فصل نگرفتن تا مصاحبه های علیه کادر فنی در دو سه هفته ابتدایی نشون دهنده این امره. در اینکه دایی پر از اشکاله شکی نیست ولی شما هم نیایید بگید طاهری فلانه!! طاهری به جای عذرخواهی از اشتباهاتش فقط ار جواب دادن فرار میکنه....
امید از تفت
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۶:۴۶
متأسفانه طاهری در دام فردوسی پور افتاد و اتفاقاتی که نباید می افتاد و بحثهایی شد که فقط خوشایند رسانه میلی بود.
۵
حمید
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۷:۲۵
آقا یا من فارسیم ضعیفه یا علی دایی. تا زمانی که علی دایی نیومده بود رو خط اصلا طاهری هیچ دروغی درمورد علی دایی نگفته بود. برای اینکه مطمئن شم اشتباه نمی کنم فیلم صحبت ها رو دانلود کردم و با دقت گوش کردم.طاهری فقط گفت ادعای اولیه 115 میلیون بود ولی بعد شکایت عوض شد. خب اینکه همون حرف عادل بود به یه زبان دیگه منتهی علی دایی گیج ظاهرا اصلا معنی این حرف رو نفهمید. از راه اومد بدون هیچ مقدمه ای گفت طاهری دروغ میگه. خب پس اگه طاهری دروغ میگه که شکایت عوض شده دیگه شما نباید ادعای 3 میلیاردی داشته باشی. باید همون 115 میلیون رو مطالبه کنی. البته من فکر نمی کنم علی دایی نفهم باشه. بیشتر به این فکر می کنم که علی دایی هنوز سر ماجرای درخشان و اینکه آقای طاهری عضو هیات مدیره بوده اون موقع ازش کینه داره. تازه اینو اضافه کنم که طاهری دقیقا گفت "شکایت عوض شد". از فعل مجهول اضافه کرد که فاعلش مشخص نیست چون نمی خواست مستقیما علی دایی رو مخاطب قرار بده.
فرهاد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۶
عالی . حداقل توی این بیست سال ، طاهری سالمترین و موفقترین مدیر پرسپولیس بوده و تمام تلاشش رو انجام داد . حتما اشتباهاتی هم داشته ولی کارهای خوبش خیلی بیشتر بوده و پاکترین مدیریت و کم ادعاترین مدیریت رو در این سالها نشان داده .
۵
احمد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۵۹
بزرگت ترین لطفی که طاهری کرد ابن بود که پای امثال دایی رو از پرسپولیس قطع کرد.. وگرنه الان داشتیم برای هشتم نهمی میجنگیدیم..
آقای دایی چند تا سوال: چطوری میشه یه نفر با تمام مدیرهایی که کار کرده مشکل پیدا کنه؟ تو واقعا سالی سه و نیم میلیارد میرزی؟
طرفدارای واقعی پرسپولیس میدونن که به پرسپولیس خدمت کرده و کی فقط به فکر منافع خودشه..
احمد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۰۴
دایی سالی که پرسپولیس با افشین قطبی قهرمان شد مصاحبه بعد بازی پرسپولیس-سایپا ارزوی قهرمانی سپاهان رو کرد..
به خاطر علی دایی و سر ماجرای شکایت السد قطر نزدیک بود پرسپولیس منحل بشه..
شاید بعضیا حافظشون ضعیف باشه و سنگشو به سینه بزنن ولی تو سال هایی که دایی مربی پرسپولیس بود تیمی نبود که پرسپولیس ازش ۴ تا نخورده باشه.
بهنام
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۳۹
على دايى يه بى شعوره به تمام معناست. يه گرسنه بى شخصيت كه جون به جونش كنن براى دو قرون پول همه كار ميكنه. ميگه من ٣٦ تا نامه نوشتم!!! اگر فلانى ٦٣٪؜ رأى آورده تو هم ٣٦ تا نامه نوشتى. فردوسي پور كه به شدت از دست طاهرى شاكي بود چون بالاخره يه نفر تو اين فوتبال تونست باهاش سرشاخ بشه و كم نياره، بايدم از دروغاي دايي حمايت كنه و ننه من غريبم بازي در بياره كه ما علي دايي رو آورديم پشت خط چنان كه گويى معيار راستگوييه اين روانى پول پرست! بنده خدا طاهرى هنوز حرفشو شروع نكرده اين ديوانه ميپره تو حرفش و ميگه من اجازه نميدم و ... مايلى كهن راست ميگفت آقا قلدره!
محمد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۰
عزیزم متعصبانه نبین!! طاهری به هیچ سوالی جوا نمیداد!! یک ریز حرف میزد...
به معنای واقعی از جواب دادن فرار میکرد!! طاهری فعلا چهار تا پرونده بد برای پرسپولیس درست کرده!! 1. ماجرای اوکراینی ها 2. ماجرای تبدیل 110 میلیون طلب دایی به 3 میلیارد 3. ماجرای طارمی که یک تنه سه تا پرونده است! 4. ماجرای گولچ
این رو در نظر داشته باشید هیچ مدیری به اندازه ایشون پول زیر دستش نبوده!!
حضور موفق پرسپولیس عمدتا به خاطر حضور برانکو هست که ایشون رو هم آقای نژاد فلاح آوردن نه طاهری!!
شما که میگی دایی میپرید توو حرف طاهری!! یک دور دیگه برنامه رو ببین!! فردوسی پور برا اینکه بتونه جواب طاهری بده مجبور میشد صداشو قطع کنه!! چون نمیذاشت کسی حرف بزنه. ایشون چرا جلو دوربین حرف نمیزنه؟؟ از چی میترسه؟؟ چرا توو تلویزیون نیومد حرف برنه؟؟ کمی واقع بین باش برادر.
محمد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۰
عزیزم متعصبانه نبین!! طاهری به هیچ سوالی جوا نمیداد!! یک ریز حرف میزد...
به معنای واقعی از جواب دادن فرار میکرد!! طاهری فعلا چهار تا پرونده بد برای پرسپولیس درست کرده!! 1. ماجرای اوکراینی ها 2. ماجرای تبدیل 110 میلیون طلب دایی به 3 میلیارد 3. ماجرای طارمی که یک تنه سه تا پرونده است! 4. ماجرای گولچ
این رو در نظر داشته باشید هیچ مدیری به اندازه ایشون پول زیر دستش نبوده!!
حضور موفق پرسپولیس عمدتا به خاطر حضور برانکو هست که ایشون رو هم آقای نژاد فلاح آوردن نه طاهری!!
شما که میگی دایی میپرید توو حرف طاهری!! یک دور دیگه برنامه رو ببین!! فردوسی پور برا اینکه بتونه جواب طاهری بده مجبور میشد صداشو قطع کنه!! چون نمیذاشت کسی حرف بزنه. ایشون چرا جلو دوربین حرف نمیزنه؟؟ از چی میترسه؟؟ چرا توو تلویزیون نیومد حرف برنه؟؟ کمی واقع بین باش برادر.
حمید
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۱
به محمد.
محمد آقا. ببین. آقای طاهری دیروز هیچکدوم از سئواالت رو جواب نداد برای عادل و سعی کرد فرافکنی کنه. قبول اما...
اما نگفت که کلا جواب نمیدم. بدون حضور دوربین به همکارای عادل توضیح داده بود به نحوی که متقاعد شده بودن و عادل رو هم متقاعد کرده بودن. بعدشم گفت جواب اینو سوالا رو تو مطبوعات و سایر رسانه ها میدم.پس بحث جواب ندادن نیست. فقط برای برنامه نود و عادل اینقدر اعتبار قائل نبود که بخواد اونجا جواب ده. چون طاهری می خواست این پیام رو برسونه که نود دیگه اون اعتبار سابق رو نداره.
نود 18 ساله که داره صحنه رو هر جور دلش خواست کارگردانی می کنه و قضاوت ها رو اونجوری که خودش خواست شکل میده. رفتار و صحبت طاهری یک اعتراض به این رویکرد صدا و سیماست. دقت کن به حرفاش:
از من نمی تونین آیتم بسازین. مردم که نود نیستن.
طاهری جنگ بزرگی رو علیه صدا و سیما به عنوان ریشه اصلی نیمی از مشکلات فوتبال راه انداخته که یک پرده شو دیشب دیدیم. برای همینه که ما پرسپولیسی ها اینقدر طرفدارشیم. سر مسائل اصلی فوتبال همه جا فقط و فقط این طاهریه که ایستاده داره می جنگه.
ما منکر اشتباهاتش نیستیم کما اینکه شخصا فکر می کنم در مورد گولج و طارمی اشتباهاتی داشته. منتهی سئوال اینه که عادل واقعا اگه عادله و مرده می تونه یک جمله از طاهری تعریف کنه و بگه آفرین آقای طاهری که اینقدر دنبال حق پخش هستین. چطور سروش رو میاره و یک ساعت فقط در مورد عملکردش تعریف و تمجید می کنه اما در مورد طاهری تا موقعی که سر کار بود هیچ وقت این کارو نکرد؟ چطور خود عادلی که معتقده طاهری بهترین مدیر در بیست سال اخیر تو پرسپولیس بوده تا قبل از استعفاش حاضر نشد یک برنامه در مورد هدایتی یا اسپانسر بذاره. وقتی می گم عادل داره صحنه رو کاگردانی می کنه منظور اینه.

در ضمن اینو هم یادت باشه که تقریبا سه چهار ساله که و نود و مافیها با همه انچه که از خوب و بد درش گفته شده بزرگترین فرافکنی در عرصه فوتبال برای فرار از مساله حق پخشه.
۱
امید از تفت
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۰
دایی عقده ای لات بی تربیت مشخص بود میخواد عقده گشایی کنه. در عرض دو سال بیش از 4 میلیارد پولی که حقش نبوده گرفته و هیچ بازدهی جز جنجال و ناکامی نداشته، بعد سر 100 میلیون مالیات رفته شکایت کرده. در این شرایط بحران اقتصادی و تنگنای مالی باشگاه که مشخصه هدف طرف چیست. طاهری هر عیبی هم داشته، قصدش خدمت بوده ولی آقای دایی با زور و شکایت فقط از پرسپولیس کنده.
امیر
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۰
امید از تفت پرسپولیسی خسته نشدی این همه کامنت با اسمای مثلا مختلف واسه ضایع کردن اسطوره خودتون ( دایی) و حمایت از مدیر عامل جاعل و بزن در روتون نوشتی داداش؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر