فهرست
قلعه‌نویی برای هزارمین بار: به استقلال نمی‌آیم
قلعه‌نویی برای هزارمین بار: به استقلال نمی‌آیم

قلعه‌نویی برای هزارمین بار: به استقلال نمی‌آیم

آی اسپورت – امیر قلعه‌نویی دیروز در مصاحبه‌‎ای کوتاه مدعی شد تمایلی برای بازگشت به استقلال ندارد. او در این مصاحبه گفته بود: «استقلال در دوران بی‌پولی‌اش برای ما بود و حالا برخی می‌خواهند اسطوره‌سازی کنند. می‌خواهم در سپاهان بمانم و درهمین جا به کارم ادامه دهم. وقتی حرف حق می‌زدم کسی پشت سر من نیامد به همین دلیل امروز دیگر مایل نیستم در استقلال کار کنم.»

قلعه‌نویی امروز هم با رادیو ورزش مصاحبه ای مفصل انجام داد و حرف‌های دیروزش را که پیش از این چند بار دیگر هم زده بود تکرار کرد. این بخش از مصاحبه او را بخوانید: «من تمام فکر و ذکرم سپاهان است. اولویت یک و دو و سه من سپاهان است. دوست دارم با همه وجود بمانم و این نهالی که کاشتم را بزرگ کنم. هرکجا می رویم نهالش را می کاریم اما بقیه دوستان میوه اش را بر میدارند! این هم اشکال ندارد. من وظیفه‌ام است که هرجا می روم اول ساختار سازی کنم. تیم هایی هم که رفته ام، حداقل آن تیم یکی دوسال شرایط خوبی داشته و نتایج خوبی گرفته است. برای اینکه دنبال ساختار سازی بودم. امسال هم دوست دارم در سپاهان بمانم. هیچ پیشنهادی هم به من نشده و اگر هم بشود به هیچ پیشنهادی فکر نمی کنم مگر اینکه با سپاهان به توافق نرسم. ولی آن تمایلی که الان به استقلال بیایم را ندارم، فقط و فقط به خاطر آن توهین هایی که شد. از رویانیان بپرسید. از دکتر سعدمحمدی بپرسید که دوباره مدیرعامل مس کرمان شد و من به او تبریک می گویم. مطمئنم در آینده نزدیک مس کرمان را در لیگ برتر خواهید دید. ببینید من چه پیشنهاداتی را به خاطر استقلال رد کردم. حداقل این دو بزرگوار بیایند شهادت بدهند. آن موقع عشق و علاقه داشتم اما ولی وقتی در دوسه نوبت توهین شد دیگر آن عشق و علاقه را ندارم. انشا الله نیروهای جوان و انرژیک بیایند. همانطور که نسلی بازیگری تمام می شود نسل مربیگری هم بالاخره تمام می شود. باید نیروهای جوانتر بیایند. من امیدوارم استقلال به خاطر هواداران موفق باشد.»

همانطور که می‌بینید قلعه‌نویی مدعی است که در سپاهان خواهد ماند مگر این که برای ادامه کار به توافق نرسد. این جملات در سال‌های گذشته هم بارها از سوی قلعه‌نویی تکرار شده است. او در تراکتورسازی حتی لیست خرید هم به مدیران داده بود اما یکی دو روز بعد هدایت استقلال را بر عهده گرفت و هواداران تراکتورسازی را عصبانی کرد. در ذوب‌آهن هم تا روز آخر، هر مذاکره و توافقی با باشگاه‌های دیگر را تکذیب می‌کرد اما دو روز بعد از آخرین بازی ذوب‌آهن، هدایت سپاهان را برعهده گرفت. او این روزها هم ظاهرا استقلال را پس می‌زند اما اصلا بعید نیست اگر پیشنهاد خوبی از سوی این باشگاه برسد، از سپاهان جدا شود و یک بار دیگر روی نیمکت استقلال بنشیند.

۱ ۴  
آی اسپورت
2019-05-23 14:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
بهروز سرخدل
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۱۷
از امیر مافیا بجز این توقع دارین
ازاد
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۰۵
نیا بزرگوار... نیا لطفا

بزرگوار تو برای سپاهان ساخته شدی و اخلاقتونم با هم جور درمیاد نیا بزرگوار
محسن
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۰۳
نه بزرگوار،قلعه نوعی برای خودش اصولی دارد که محکم روی اصول و اعتقادش ایستادگی میکند.با اینکه استقلالی هستم و معتقدم بهترین گزینه در حال حاضر برای استقلال قلعه نوعی است اما کاملا به او حق میدهم برنگردد.برخی هواداران کم عقل و نفهم استقلال کاری را انجام دادند که آرزوی رقیب در حسرت جام بود.از جمله کارهای خوبی که قلعه انجام میدهد این است که در تشییع جنازه دشمنانش شرکت نمیکند،به شنیدن ناسزا از خودیها حساس و بی گذشت است و و و .قلعه اصلا فعلا آببها را ادم حساب نمیکند که به برگشتن فکر کند.اسطوره فقط کسی که دو سه بار وسط فصل رید به تیم و هوادار و رفت،و دو سه جام از دست استقلال پرید.
فرهاد
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۴۴
تنها دلیل دشمنی شما با قلعه نوعی حسادت به افتخارات اوست. قلعه نوعی تا وقتی در سپاهان است قدمش رو چشم وقتی هم رفت بازم احترامش واجب همانطور که 5 سال قبل هم از سپاهان رفت همیشه به نیکی از او یاد می شد حساب این افراد از امثال شجاع بی تربیت و بنگر بی خاصیت جداست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر