فهرست
سوال روز؛ این روح‌الله باقری کجا بود؟
سوال روز؛ این روح‌الله باقری کجا بود؟

سوال روز؛ این روح‌الله باقری کجا بود؟

آی اسپورت – سازنده هر دو گل دیشب استقلال در برابر سپیدرود روح‌الله باقری بود. همان بازیکنی که هفته گذشته در بین دو نیمه وارد ترکیب استقلال در برابر صنعت نفت آبادان شد و دقایقی بعد گل زد اما گل او به شکلی سوال برانگیز توسط تیم داوری مردود اعلام شد. با این حساب باقری را باید مهم‌ترین و موثرترین بازیکن استقلال در دو هفته آخر لیگ هجدهم بدانیم. او در این دو بازی حتی از پاتوسی که ستاره استقلال در نیم‌فصل دوم بود هم بهتر ظاهر شد و او را تحت تاثیر قرار داد و سوالی که مطرح می‌شود این است که او در هفته‌های قبل کجا بود و چرا بازی نمی کرد؟

باقری در هفته‌های ابتدایی لیگ در ترکیب ثابت استقال قرار داشت و نمایش‌های نسبتا خوبی هم ارائه می داد اما نتایج سینوسی استقلال باعث شد تا آبی‌ها به فکر تقویت تیم خود بیفتند. ابتدا مرتضی تبریزی در همان هفته‌های اول به استقلال اضافه شد و در نیم‌فصل هم منشا و ایسما به عنوان مهاجمان جدید به این تیم پیوستند تا جا برای باقری تنگ شود. مصدومیت باقری هم باعث شد تا او کم کم از ترکیب و حتی فهرست 18 نفره استقلال در بازی‌ها خارج شود.

اما حتی بعد از رفع مصدومیت هم خبری از بازگشت او نبود و غیبتش آنقدر طولانی شد که شایعه محرومیتش به دلیل دوپینگ در رسانه‌ها مطرح شد. مشخص نبود چرا شفر به او اعتماد ندارد و به گفته خود باقری، او بعد از رفع مصدومیت، حتی اجازه تمرین با سایر بازیکنان را هم نداشت و پشت دروازه به تنهایی تمرین می‌کرد! سرانجام شفر برکنار شد و مجیدی کم‌کم به باقری میدان داد. او هم به خوبی از پس این امتحان برآمد و حالا شاید این یکی از مهم‌ترین سوالات در ذهن هواداران استقلال باشد که چرا شفر به باقری فرصت بازی نداد و استقلال را از یک بازیکن خوب و تاثیرگذار محروم کرد؟

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2019-05-17 16:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سولی
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۴۴
شفر که انقدر برای موندن دست و پا میزد قطعا از همچین بازیکن تاثیر گذاری چشم پوشی نمیکرد‌ ، چون این بازیکن با بازی خوبش انتظار هوادار رو میتونست بالا ببره و فشار هوادار برای بازی ر،ب در اسیا میتونست کار دستشون بده، چون فدارسیون فقط با فلسفه ی این به اون در میتونه چشم پوشی کنه از دو‌پینگ ولی ای اف سی اگه سرزده به اردوی استقلال میومد همونطور ک ب اردوی پرسپولیس اومد ، ریسک لو رفتن باقری بالا میرفت
Vahid Khd
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۱۸
دوپینگی بود ۶ ماه محرومیتشو کشید بی سر وصدا ، بعدم وارد بازی شد..به همین سادگی
امیرحسین
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۵۵
بابا چرا خودتون رو به نفهمی زدید؟؟؟ ب. ر دوپینگش مثبت شده بود کی بود پس؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر