فهرست
برنده انتقالات زمستانی: نیم گل به سود برانکو
برنده انتقالات زمستانی: نیم گل به سود برانکو

برنده انتقالات زمستانی: نیم گل به سود برانکو

آی اسپورت- نقل و انتقالات زمستانی لیگ‌برتر، تحت تاثیر 3 جابجایی عجیب قرار گرفت. دو بازیکن از تیم صدرنشین، به تیم رده دوم رفتند و ستاره تیم رده دوم، به صدرنشین پیوست. هیچکدام از این دو باشگاه هم نتوانستند جلوی جدایی ستاره‌هایشان را بگیرند. عالیشاه و نوراللهی، سرباز شدند و سربازی سروش رفیعی هم به پایان رسیده بود.

عملکرد خط حمله دو تیم در شروع نیم فصل دوم، نشان می‌دهد رفتن عالیشاه و نوراللهی به تراکتورسازی و حضور سروش رفیعی در پرسپولیس، بیشتر به نفع سرخپوشان تهران تمام شده است. پرسپولیسی‌ها نیم فصل اول را با 18 گل زده در 15 بازی و میانگین 1.2 گل در هر مسابقه تمام کردند. در 4 بازی نیم فصل دوم، آمار پرسپولیس با 7 گل زده به میانگین 1.75 گل در هر بازی رسیده است. پیشرفت بیشتر از نیم گل در هر بازی، که شاید بخشی از آن به تغییرات جدید این تیم مربوط باشد.

در طرف مقابل، بهترین خط حمله نیم فصل اول بعد از رفتن سروش و جانشینی عالیشاه و نوراللهی، افت کرده و به خوبی نیم فصل اول گل نمی‌زند. تراکتوری‌ها نیم فصل اول، 24 گل زدند و میانگین 1.6 گل زده در هر بازی را داشتند. نیم فصل دوم، تراکتورسازی فقط 4 گل زده و صاحب میانگین 1 گل زده در هر بازی است. افت میانگین گلزنی تراکتورسازی در نیم فصل دوم، تقریبا به اندازه پیشرفت میانگین گلزنی پرسپولیسی‌هاست. گل‌هایی که با جابجایی‌های نقل و انتقالات، از حساب تراکتور به پرسپولیس رفته‌اند.

۲۴ ۶  
آی اسپورت
2017-01-31 14:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
موراتا
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۹
پرسپولیس در حال حاضر هیچ نیازی به عالیشاه ندارد ولی وای اگر کمال مصدوم شود آنوقت نبود نوراللهی کمر پرسپولیس را خم خواهد کرد
کیسه کش
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۷
هر وقت کامیابی نیا نباشه ; صادق محرمی رو می زاریم هافبک دفاعی

صادق محرمی سرعت و بازیسازیش خیلی بالاست

قدرت توپ گیری صادق محرمی هم خیلی بالاست
علی
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۱
نمردیم و دیدیم یه بار از آمار تو فوتبال یه استفاده بامعنا و مفهوم شد
امید از تفت
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۱۸
پرسپولیس یک دفاع وسط تخصصی نگیره ضرر میکنه. مسئولان به خواب خرگوشی رفتند و فکر کردند با شش امتیاز جلو افتادن قهرمان هستند. امیدوارم زحمات برانکو و بازیکنان با بی تدبیری به باد نره
۶
قرمز
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۱
سروش بهترین خرید ممکن بود. حتی اگه روی سکو هم بشینه باز هم به نفعمونه . همینکه برای تراکتور بازی نمی کنه تا الان چهار امتیاز به نفعمون شده.
استقلالی
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۱۲
واقعا سروش بازیکن عالی هست
امیدوارم بتونه تو تیم های خوب اروپایی توپ بزنه
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر