فهرست
زیدان: خودمان را قهرمان لالیگا نمی‌دانیم
زیدان: خودمان را قهرمان لالیگا نمی‌دانیم

زیدان: خودمان را قهرمان لالیگا نمی‌دانیم

آی اسپورت – سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید تأکید کرد که با وجود افزایش حاشیه امنیت تیمش در صدر جدول رده‌بندی لالیگا هنوز شانس آن را برای قهرمانی بیشتر از رقبا نمی‌داند.

زین‌الدین زیدان پس از پیروزی یک بر صفر بامداد امروز (دوشنبه) تیمش در خانه اسپانیول از نتیجه بازی و بازگشت تیمش به صدر جدول ابراز خرسندی کرد. این پیروزی سبب شد که رئال مادرید نه تنها به صدر جدول برگردد، بلکه فاصله‌اش را با بارسلونا صدرنشین به 2 امتیاز افزایش دهد. با توجه به نتایج بهتر رئال مادرید در مصاف‌های رودررو با بارسلونا در این فصل لالیگا، این اختلاف بدان معناست که بارسایی‌ها برای دفاع از عنوان قهرمانی‌شان باید فصل را با 4 امتیاز بیشتر از رئال مادرید به پایان برسانند و این در حالیست که تنها 6 هفته دیگر به پایان فصل باقیست و بازی‌های پیش روی بارسلونا در قیاس با بازی‌های رئال مادرید سخت‌تر به نظر می‌رسد. با تمام این‌ها زین‌الدین زیدان قهرمانی تیمش را قطعی نمی‌داند.

او در نشست خبری پس از بازی گفت: درست است که اسپانیول تیم قعرنشین بود اما ما باید می‌جنگیدیم. همیشه باید جنگید. حریف بازی خوبی ارائه کرد اما ما برنده شدیم و همین موضوع اهمین دارد. اسپانیول در نیمه نخست به خوبی دفاع می‌کرد و ما در نیمه دوم از نظر فیزیکی تیم برتر بودیم.

زیزو درباره کریم بنزما که پاس تنها گل بازی را به کاسمیرو داد هم گفت: کارهایی که کریم انجام می‌دهد به هیچ عنوان مرا متعجب نمی‌کند. او بازیکنی است که موقعیت‌سازی و بازی را کنترل می‌کند. همه بخش از بازی‌هایش فوق‌العاده‌اند. کریم هر سال بهتر می‌شود چون به پیشرفتش اهمیت می‌دهد.

     
آی اسپورت
2020-06-29 12:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر