فهرست
واکنش به محرومیت استقلال؛ در مجلس پیگیری می‌شود
واکنش به محرومیت استقلال؛ در مجلس پیگیری می‌شود

واکنش به محرومیت استقلال؛ در مجلس پیگیری می‌شود

آی اسپورت – محرومیت استقلال از نقل و انتقالات زمستانی با حکم فیفا، صدای علاقمندان این تیم را درآورده است. گذشته از هواداران این تیم که قرار است روز جمعه در ورزشگاه به عملکرد مدیران این باشگاه اعتراض کنند، هواداران بنام این تیم هم انتقادات شدیدی از مدیران استقلال دارند. الیاس حضرتی نماینده تهران در مجلس که یکی از هواداران استقلال هم هست پس از ماجرای محرومیت استقلال در صفحه اینستاگران خود نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد  و علاوه بر این که قول پیگیری این ماجرا را داد گفت باید مسببین این اتفاق شناسایی شوند. حضرتی نوشت:

متاسفانه دیروز متوجه شدم یک مساله ساده در باشگاه بزرگ استقلال باعث بروز یک فاجعه مدیریتی شده و استقلالی‌ها از فعالیت در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی از سوی فدراسیون جهانی فوتبال محروم شده‌اند. در فوتبال حرفه‌ای نباید شاهد این باشیم که چنین مسائل ساده‌ و پیش‌پا افتاده‌ای به یک بحران ملی تبدیل شود و حیثیت فوتبال ایران را در مجامع بین‌المللی را زیر سوال ببرد.
پیگیری در مجلس
اینکه تحریم‌ها را بنای این فاجعه می‌دانند، یا تقصیرها را به گردن مدیران قبلی می‌اندازند فقط شانه خالی‌کردن از زیربار مشکلات است و بنده به‌عنوان نماینده مردم شریف تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه روز شنبه، پیگیر این مساله خواهم بود. مقامات و مسئولان ورزش کشور باید پاسخگو باشند که چرا با یک بی‌عرضگی چنین آبروریزی رقم زده‌اند.
باید مسببین شناسایی شوند
باید مشخص شود چرا هیات‌مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال در پرداخت بدهی بازیکن خارجی خود کوتاهی کرده‌اند تا میلیون‌ها هوادار این تیم در آستانه بازی‌های حساس لیگ‌قهرمانان آسیا دچار نگرانی شوند. از مسئولان ورزش کشور درباره این مساله پرس‌وجو خواهم کرد تا مشخص شود عامل این فاجعه چه کسی بوده است. در نهایت امیدوارم در روزهای آتی مشکل پیش آمده حل شود تا استقلال این تیم ریشه‌دار و باسابقه در رقابت‌های آسیایی و همچنین داخلی لطمه‌ای نخورد.

۲    
آی اسپورت
2017-01-26 18:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر