فهرست
حاج صفی در رادار زمستانی لایپزیک آلمان
حاج صفی در رادار زمستانی لایپزیک آلمان

حاج صفی در رادار زمستانی لایپزیک آلمان

آی‌اسپورت- احسان حاج صفی در دومین تجربه اروپایی خود تابستان راهی آتن شد و با امضای قراردادی یک ساله پیراهن پانیونیوس را برتن کرد تا در کنار مسعود شجاعی به میدان برود. احسان که پیش از این با پیراهن FSV فرانکفورت در بوندس لیگای B تجربه تلخی داشت این بار اما در پانیونیوس یکی از بهترین بازیکنان لقب گرفت تا جایی که در صدر فهرست خریدهای چند باشگاه بزرگ یونان از جمله پانیونیوس و پائوک قرار گرفت.

در شرایطی که سایت SDNA خبر داده در جریان حضور محمودرضا فاضلی در ورزشگاه کارایساکی برای تماشای بازی المپیاکوس مقابل پاس جیانینا و دیدن جشن قهرمانی نیم فصل مذاکرات مفصلی میان این ایجنت سرشناس برای انتقال حاج صفی به جمع سرخ و سفیدهای آتن صورت گرفت فاضلی از دریافت پیشنهادی مهم از بوندس لیگا برای خرید این بازیکن پرده برداشته که کار انتقال او به تیمی مثل المپیاکوس را دشوارتر از همیشه کرده.

احسان حاج صفی بعد از تجربه حضور در بوندس لیگای B این بار توجه باشگاه لایپزیک آلمان در بوندس لیگا را به خود جلب کرده و هیچ بعید نیست با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی زمستان در اروپا دوباره راهی المان شود و این بار به جای بوندس لیگای B  در بوندس لیگا A و در باشگاه مدعی لایپزیک به میدان برود. تیمی که حاج صفی با پیراهن FSV یکی از بهترین بازی های خود در آن مقطع را به نمایش گذاشت و هنوز گل این بازیکن از میانه زمین در ذهن و خاطره طرفداران آن تیم باقی مانده.

مسلما اگر ادعای رسانه های یونانی مبنی بر واکنش مدیربرنامه احسان حاج صفی به پیشنهاد باشگاه های مطرح یونانی درست از آب در بیاید و این مدافع چپ پا راهی بوندس لیگا و باشگاه لایپزیک یا حتی سایر باشگاه های مطرح این کشور شود می توان از این انتقال به عنوان بزرگ ترین جابه جایی ستاره های ایران در فوتبال اروپا نام برد تا ورقی جدید در تاریخ فوتبال حرفه ای یکی از ستاره های ایران در آستانه جام جهانی را پر کند.

خبرورزشی

۹ ۲  
آی اسپورت
2017-12-19 19:22:00
نظر دهید

۲ نظر
فرزاد مهریار
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۵
جوک قرن ! لابد میخواد جای نبی کیتا بازی کنه...
ميلاد
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۴
فلسفه لايپزيك فوتبال پرسينگ با بازيكنان زير ٢٤ سال . بعيد ميدونم خبر درست باشه. البته احسان خيلي در پست دفاع چپ پيشرفت كرده. و مثل قبل نيست. فكر كنم اگر هم پيشنهادي از المان هست براي كريم هست. احتمالا برمن يا كلن. اون بيشتر به واقعيت نزديكه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر