فهرست
صبحانه با آی اسپورت:  وینگادا سرمربی مالزی شد
صبحانه با آی اسپورت: وینگادا سرمربی مالزی شد

صبحانه با آی اسپورت: وینگادا سرمربی مالزی شد

آی اسپورت – صبحانه فوتبالی را با خبری درباره احتمال تعویق بازی پرسپولیس و لخویا شروع می کنیم. به نوشته خبرآنلاین، مسولان تیم لخویاقطر برای دیدار مقابل پرسپولیس در تهران قصد دارند کنفدراسیون آسیا را متقاعد کنند تا بازی با یک روز تاخیر برگزار شود. دلیل این درخواست آن است که دو تیم امکان تمرین در ورزشگاه اصلی مسابقه را در روز قبل از دیدار داشته باشند.طبق برنامه این دیدار باید روز دوم خرداد برگزار شود اما چون روز قبل از آن استقلال باید در ورزشگاه آزادی به مصاف العین برود، قطری ها درخواست تعویق بازی را دارند.

وینگادا سرمربی مالزی شد

11نیوز نوشت: نلو وينگادا، سرمربی پیشین تيم های ملی پرتغال، عربستان، اردن، اميد ايران و باشگاه‌هايی چون بنفيكا، الزمالك، اف‌سی سئول و پرسپوليس هدايت تيم ملی مالزی را بر عهده گرفت. وينگادا كه مدتی دستيار کارلوس كی‌روش در تیم جوانان پرتغال بود، تا جام ملت‌های 2019 آسيا سکان هدايت تيم ملی مالزی را در دست خواهد داشت. گفتنی است تيم ملی مالزی در رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌ها بايد به مصاف كره شمالی برود.


بازگشت صبا به لیگ؟

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ برت در گفتگویی تلفنی با برنامه 90 شایعه احتمال بازگشت صبای قم به لیگ برتر و احتمال سقوط نفت تهران را تایید کرد.به گزارش نامه نیوز، سعید فتاحی با اشاره به مشکلات مالی نفت ابراز کرد: اگر تیم نفت مشکل خود را حل نکند، آخرین تیمی که سقوط کرده یعنی صبای قم به لیگ برتر برمی‌گردد چون در حال حاضر نفت مشکل مالک دارد.وی همچنین درباره مشکلات مالی تیم صعود کرده سپیدرود رشت گفت: اگر مسئله مالیاتی سپیدورد حل نشود، این تیم نمی‌تواند در لیگ برتر شرکت کند.

تقویم فوتبالی

امشب در فوتبال اروپا و در لیگ جزیره دو مسابقه برگزار می شود که بر اساس آن آرسنال به مصاف ساندرلند می رود و منچسرسیتی با وست بروم بازی خواهد داشت.

برنامه پخش زنده

دیدار آرسنال و ساندرلند ساعت 23.15 از شبکه سه پخش می شود و دیدار سیتی و وست بروم هم ساعت 23.30 از شبکه ورزش پخش خواهد شد.

۱    
آی اسپورت
2017-05-16 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر