فهرست
پرسپولیس-سپاهان؛ نفس‌ها در سینه حبس شده
پرسپولیس-سپاهان؛ نفس‌ها در سینه حبس شده

پرسپولیس-سپاهان؛ نفس‌ها در سینه حبس شده

آی اسپورت – در حالت عادی هم این مسابقه حساسیت زیادی دارد و طرفداران دو تیم برای تماشای آن لحظه شماری می‌کنند. حالا تصور کنید هر دو تیم شانس زیادی برای قهرمانی این فصل دارند و برنده این بازی به رسیدن به جام امیدوارتر می‌شود. البته پرسپولیس در صورت برد شرایط بهتری پیدا می‌کند و فاصله‌اش با سپاهان ۸ امتیاز می‌شود. اگر استقلال هم مقابل حریف سرسخت خود یعنی پدیده شکست بخورد، پرسپولیس از ۳ بازی باقی مانده‌اش فقط دو برد می‌خواهد که قهرمان شود. اما سپاهان هم با پیروزی برابر پرسپولیس به دو امتیازی این تیم می‌رسد و با توجه به بازی سخت هفته آینده پرسپولیس با تراکتورسازی، امیدهایش برای قهرمانی دو چندان می‌شود.

این مسابقه همه چیز دارد؛ از تماشاگران پر تعداد دو تیم که احتمالاً با توجه به روز و ساعت بازی، ورزشگاه آزادی را پر می‌کنند تا تیم‌هایی یک‌دست و جنگنده. باخت‌های این دو تیم روی هم به عدد ۳ می‌رسد که باز هم از تعداد باخت‌های هر تیمی در لیگ برتر کم‌تر است. بهترین خط حمله لیگ با ۴۱ گل زده متعلق به سپاهان است که باید برابر دومین خط دفاع برتر لیگ با ۱۲ گل خورده قرار بگیرد. کیروش استنلی با ۱۴ گل و علی علیپور با ۱۳ گل مدعیان آقای گلی از هر دو تیم هستند و امروز می‌توانند در نتیجه بازی اثرگذار باشند. مخصوصاً کیروش که یار مقابلش در پرسپولیس یعنی شجاع خلیل‌زاده از این بازی محروم است. محمد ایران‌پوریان هم از سپاهان در این بازی حضور ندارد و مهدی ترابی اگر در بازی باشد می‌تواند برای سمت راست دفاعی سپاهان خطرآفرین باشد.

بازی رفت دو تیم هم با حواشی زیادی همراه بود. اخراج دقایق پایانی کیروش استنلی و کمال کامیابی نیا، پرتاب نارنجک به درون زمین از سمت هواداران، مصاحبه قلعه‌نویی بعد از بازی علیه فغانی، بازی پرحاشیه‌ای را رقم زد. پرسپولیس در صورت برد می‌تواند به دو رکورد منحصر به فرد سپاهان نزدیک‌تر شود. زردپوشان اصفهان با ۵ قهرمانی در لیگ برتر از این بابت رکورددار هستند. آن‌ها هم‌چنین سه بار پشت سر هم این عنوان را به دست آورده‌اند. پرسپولیس در صورت برد می‌تواند به قهرمانی پنجمش در لیگ و سومین قهرمانی متوالی‌اش نزدیک‌تر شود و از این بابت در کنار سپاهان قرار بگیرد.

 

ایسنا 

۱ ۲  
آی اسپورت
2019-04-26 09:20:00
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۵۸
تمام ارزوی پرسپولیس رسیدن به افتخارات اربایش سپاهان است بعد ادعا بزرگترین تیم ایران را هم میکنند. هر رکوردی که ارزوی پرسپولیس است برای هواداران سپاهان خاطره و قدیمی است
۱ ۱
شله
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۳۳
به یاد شعار شله زردا بسه دیگه ابرومون رفت! خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر