فهرست
صدرنشینی که کسی بازی‌اش را دوست ندارد
صدرنشینی که کسی بازی‌اش را دوست ندارد

صدرنشینی که کسی بازی‌اش را دوست ندارد

آی اسپورت - محمود فکری در حال گذراندن یک دوره بسیار عجیب است. تیم او در فاز نتیجه‌گیری عملکرد بسیار خوبی داشته و با پیروزی مقابل گل‌گهر در سیرجان توانست به صدر جدول برسد منتهی سبک بازی استقلال طوری است که بعد از هر بازی این تیم، فکری سوژه انواع و اقسام انتقادها می‌شود. اگر چه نمایش استقلال در نیمه اول بازی با گل‌گهر رضایت اکثریت هواداران این تیم را در پی داشت اما استقلال در نیمه دوم طوری بازی کرد که اگر سیوهای رشید مظاهری نبود، محمود فکری به جای سه امتیاز، باید بدون امتیاز از سیرجان به تهران برمی‌گشت.

کامنتهایی که در کانال‌های و صفحات طرفداری استقلال در فضای مجازی منتشر شده کاملا نشان می‌دهد که سبک بازی تیم محمود فکری در نیمه دوم و تعویضهای سرمربی استقلال به هیچ عنوان راضی کننده نبوده است. فکری چند روز قبل در پاسخ به انتقادها درباره سبک بازی تیمش گفته بود: این نظر کارشناسان نیست، بلکه نظر افرادی است که سناریو را از قبل چیدند. یعنی اگر باختیم چه کاری انجام بدهند، مساوی کردیم چه موضوعی را دنبال کنند و اگر هم به پیروزی رسیدیم پیگیر چه موضوعی بشوند.

کاربری با اشاره به این صحبتهای فکری نوشته که ما نه دشمن استقلال هستیم نه انتقادهایمان طراحی شده است بلکه وضعیت فعلی استقلال و اینکه تعویض‌های فکری هیچ کمکی به حال تیم نمی‌کند و از طرف دیگر مظاهری فرشته نجات استقلال می‌شود، باعث شده که محمود فکری علیرغم موفقیت در فاز نتیجه‌گیری، نتواند به لحاظ سبک بازی هوادارانش را راضی کند.

۹ ۲  
آی اسپورت
2020-12-30 20:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
دکو
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹، ۲۱:۵۶
شما لطفا کاسه داغتر از آش نشو!!! مگه پیروزی فصل قبل چطوری قهرمان شد!!
شما نگران خودت باش.
Bidad
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹، ۰۸:۲۹
فعلا فقط باید نتیجه بگیرد به هر قیمتی که شده ، بازی زیبا که با برد نباشه نمی خوایم اینایی که میگن بازی زیبا فقط دنبال اینن که استقلال نتیجه نگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر