فهرست
قرعه ترسناک برای ژنرال: 11 سال حسرت در انزلی
قرعه ترسناک برای ژنرال: 11 سال حسرت در انزلی

قرعه ترسناک برای ژنرال: 11 سال حسرت در انزلی

آی اسپورت – قرعه کشی جام حذفی و برگزاری بازی تراکتورسازی و ملوان در شهر انزلی، بدترین اتفاق ممکن برای امیر قلعه‌نویی بود. سرمربی تراکتوری‌ها، اصلا خاطرات خوبی از شهر انزلی ندارد. از زمانی که قلعه‌نویی از تیم ملی کنار گذاشته شد و به لیگ برتر برگشت، حتی یک بار هم نتوانسته در شهر انزلی پیروز شود. آخرین برد قلعه‌نویی در این شهر، به 11 سال قبل و لیگ پنجم برمی‌گردد که با درخشش اکبرپور، توانست 3-2 پیروز شود.

حاصل 7 تقابل قلعه‌نویی در انزلی با ملوان در لیگ‌های هشتم تا چهاردهم، 6 مساوی و یک شکست بوده است. او لیگ هشتم با استقلال، لیگ نهم و دهم با سپاهان، لیگ یازدهم با تراکتورسازی و لیگ دوازدهم دوباره با استقلال در انزلی با تساوی متوقف شد. جالب اینکه در 4 دوره از این 5 دوره، قلعه‌نویی توانست آخر فصل قهرمان لیگ برتر شود. لیگ سیزدهم، اوضاع از همیشه بدتر شد ملوان با زدن 4 گل در هفته‌های آخر به استقلال، این تیم را برد و شانس قهرمانی را استقلال گرفت. لیگ چهاردهم و آخرین تقابل قلعه‌نویی با ملوان در انزلی، دوباره با نتیجه مساوی تمام شد.

قلعه‌نویی که فصل پیش شانس قهرمانی در جام حذفی را با شکست خانگی مقابل استقلال از دست داد، این بار برای حفظ شانس کسب همه جام‌ها باید طلسم 11 ساله‌اش را بشکند و دوباره در انزلی جشن بگیرد. آن هم در زمین ناهموار سن‌سیروس، که این سال‌ها به باتلاق سختی برای او تبدیل شده است.

 

 

کد خبر: 9406

۵ ۳  
آی اسپورت
2016-10-04 19:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
صدای تراختــــــــور
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۵
تراختور ولی فصل قبل 2-0 ملوان رو شکست دادددددددددددددددددد.تیمها فرق می کنه تراختور همه تیمها رو میخواد از دم شخم بزنه.
شهزادTT
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۶
امسال سال تراختوره هرتیمی باشه هرجا باشه میبریم حرفامونو یاشاسن
امین - قوشاچای
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۶
دوستان عزیز بیای از همین الان کمپینی رو تشکیل بدیم که تو بازیهای جام حذفی تیم تنها نمونه.... حالا هر کجا که باشه... سالی که تراختور قهرمان جام حذفی بود همشهریهای ما از اینجا رفته بودن و تو کرمان فینال جام حذفی و قهرمانی تراختور ر وشاهد بودن و جشن گرفتن.... متاسفانه ما جام حذفی رو جدی نمی گیریم در صورتی که میانبر آسیا همینجاس.... پس تو بازی مرحله بعدی دوش به دوش همه ترکهای انزلی و آستارا 90 دقیقه تیم خودمونو تشویق می کنیم تا تیممونم با جرات و جدیت بیشتری بازی کنه..... یاشاسین آذربایجانیمیز...جانیمیز.
پس قرار ما انزلی .. بازی ملوان - تراختور آذربایجان -رحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی کشور 13( یا 14) آبان 95
سن چاغیرسان گلرم من /سن یاشا آذربایجان -- عیبی یوخدور اولرم من/ سن یاشا آذربایجان -- فخر الیرم وطنیم سن/سن یاشا آذربایجان -- عزتیمیزده سنینله /سن یاشا آذربایجان.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر