فهرست
استقلال قید حسینی و غفوری را زد؟
استقلال قید حسینی و غفوری را زد؟

استقلال قید حسینی و غفوری را زد؟

آی اسپورت - باشگاه استقلال بعد از پایان لیگ هجدهم تصمیم گرفت قرارداد بازیکنانی مثل سید حسین حسینی، وریا غفوری و ... که با این باشگاه قرارداد ندارند را تمدید کنند اما حضور این نفرات در اردوی تیم ایران و برگزاری بازی دوستانه با دو تیم سوریه و کره جنوبی باعث شد تا این مذاکرات به تعویق بیفتد.

مسئولان باشگاه استقلال بعد از بازگشت تیم ملی از کره جنوبی بلافاصله مذاکرات را با وریا غفوری و سید حسین حسینی آغاز کرده و در چند نوبت با مدیربرنامه های این بازیکنان گفت و گو کردند اما در نهایت با این نفرات به توافق نرسیدند.

یکی از مسئولان باشگاه استقلال ضمن اعلام این خبر که این نفرات مبالغ سنگینی از باشگاه استقلال درخواست کرده اند و چنین عدد و ارقامی هرگز در توان این باشگاه نیست تاکید کرد: حقیقت این است که درخواست این دو بازیکن از باشگاه به نوعی زیاده خواهی بوده و به همین علت با شرایطی که پیش روی ما قرار گرفته است قید جذب هر دو بازیکن را زدیم و از آنجایی که قرار است همه چیز را به صورت شفاف به هواداران اعلام کنیم تصمیمات جدیدی را برای بستن یک تیم پرقدرت اتخاذ خواهیم کرد.

ظاهرا وریا غفوری خواستار قراردادی بلند مدت با باشگاه استقلال شده که هیات مدیره این باشگاه چندی پیش تصمیم گرفت قرارداد هیچ کدام از بازیکن بالای ۳۰ سال را بیش از یک سال تمدید نشود. از سوی دیگر رقم درخواستی حسینی از باشگاه استقلال بسیار سنگین بوده که باعث عقب نشینی هیات مدیره این باشگاه برای تمدید قراداد با این بازیکنان شده است.

فارس

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-06-17 01:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
.....
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۵۵
خدا وکیلی اراجیفی که خبرگزاری شما میزنه به معنی کامل چرندیات چی میزنید شما که این مطالب دروغ مینویسید یارو ساقیتو عوض کن حسینی سه ساله تمدید کرد خدایی باید گل بگیری در اون خراب شده رو حیف نون بربری هزارتومنی که تو میخوری
شاهین کیا
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۳۰
خوش گلدی..... هرکی میخواد بره راه بازه تشریفشو ببره استقلال جای بازیکنی که ناز بکنه نیست اینا برن بهترشون می اد مثل همه این سالها که هرکی از استقلال جدا شد خودش لطمه خورد!
....
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۱۳
هی ای اسپرت عوضی چرا نظرات ما رو نمیزارید همه رو پاک میکنید مگه دروغ گفتیم خبر نگارتون باید ساقیشو عوض کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر