فهرست
تکذیب شایعه: فتل به ردبول برنمی‌گردد
تکذیب شایعه: فتل به ردبول برنمی‌گردد

تکذیب شایعه: فتل به ردبول برنمی‌گردد

آی اسپورت-  دکتر هلموت مارکو شایعات مربوط به بازگشت سباستین فتل به ردبول را رد کرد. راننده ی فراری در پادوک آستین صحبتی را با مدیر تیم ردبول، کریستین هورنر و مدیر فنی، آدریان نیوی داشته است که همین مورد باعث شد تا روزنامه های ایتالیایی شایعاتی را درباره ی بازگشت فتل به ردبول مطرح کنند.
اما مشاور تیم ردبول ادعا کرد که فتل، هورنر و نیوی حتی درباره ی فرمول یک صحبتی نکرده اند. دکتر مارکو با رد این شایعات به روزنامه بیلد آلمان گفت: سباستین فتل فقط می خواست یکی از استون مارتین هایی را که نیوی سعی در توسعه اش داشت را بخرد. سباستین فقط  پیشنهاد ویژه ای را با نیوی مطرح کرد که او یکی از ماشین های طراحی شده توسط او را می خواهد.
در چند هفته گذشته نیز شایعاتی درباره ی  پیوستن جیمز آلیسون، مدیر فنی سابق فراری به ردبول شنیده می شد. این شایعات حاکی از این بود که الیسون ممکن است در سال ۲۰۱۸ و به عنوان جانشین آدریان نیوی مهندس طراح ردبول و یکی از برترین مهندسان دنیای فرمول یک به ردبول بپیوندد و آدریان نیوی نیز مشغول پروژه اش با آستون مارتین برای طراحی هایپر کارها شود. اما هورنر در این باره توضیح داد: گرفتاری و کار های نیوی کاملا شبیه به هم است. منظورم این است که آدریان زمان خود را ۵۰ ۵۰ تقسیم می کند تا هم روی پروژه استون مارتین باشد و هم ماشین فرمول یک را طراحی کند. او در این آخر هفته اینجا (در آمریکا) است تا سرعت مان را افزایش دهیم و این همیشه خوب است که او در یک رویداد با ما است.

f1iran.con

     
آی اسپورت
2016-10-23 22:31:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر