فهرست
نقل قول های روز: برانکو نگران نباشد
نقل قول های روز: برانکو نگران نباشد

نقل قول های روز: برانکو نگران نباشد

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

برانکو نگران نباشد

اکثر بازیکنان لیگ برتری با باشگاه‌های خودشان قرارداد دارند و باشگاهی که قصد جذب آن بازیکن را دارد باید ابتدا مذاکراتش را با باشگاه موردنظر انجام دهد. مذاکره شخصی با بازیکن کارغیرقانونی است و مسئولان پرسپولیس هم قطعا مکاتبات خودشان را با باشگاه‌های بازیکنان مورد نظر برانکو انجام داده‌اند تا تیم را برای نیم فصل دوم تقویت کنند. به برانکو توصیه می‌کنم نگران این موضوع نباشد چرا که مدیران باشگاه به دنبال جذب بازیکنان مورد نظر وی هستند.
محمدرضا زادمهر عضو هیات مدیره پرسپولیس به برانکو اطمینان داده که باشگاه دنبال بازیکنان مورد نظر اوست

کمتر به فضای مجازی می روم

خیلی وقت است که در فضای مجازی حضورم کم رنگ شده است. قبلا حضور بیشتری داشتم اما الان همه فکر و تمرکزم را روی پیشرفت فوتبالی ام گذاشته ام و کم تر در فضای مجازی حضور دارم
قطعا این جملات یعقوب کریمی مورد توجه علی منصور قرار خواهد گرفت. مربی ای که تلاش زیادی برای دور کردن شاگردانش از فیس بوک و اینستاگرام کرده

جای مرفاوی بودم، می رفتم

من دلم برای تیم می‌سوزد و معتقدم مرفاوی که سرمربی این تیم است باید به فکر آبرویش باشد. او در نیم‌فصل اول حمایت نشد و وقتی مشکلات حل نمی‌شود طبیعتاً نمی‌تواند نتیجه بگیرد. من جای آقا صمد بودم با این شرایط از صبا می‌رفتم. در حال حاضر این باشگاه صاحب ندارد و نمی‌دانیم قرار است چه زمانی این مشکلات حل شود.
توصیه قاسم دهنوی بازیکن صبا به سرمربی تیمش

کوچکترین مشکلی با منصوریان ندارم

من کوچک‌ترین اختلافی با سرمربی تیم ندارم و تمام مسائل بین ما حل شده است. هیئت مدیره از سرمربی تیم حمایت کرده و امیدواریم در آینده نتایجی بگیریم که هواداران راضی باشند.
برای اینکه شوکه شوید خدمتتان عرض می کنیم گوینده این جملات حسن زمانی عضو جنجالی هیات مدیره استقلال است


کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-03 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر