فهرست
پشت پرده اعتصاب پرسپولیسی‌ها؛ مصادره پاداش AFC
پشت پرده اعتصاب پرسپولیسی‌ها؛ مصادره پاداش AFC

پشت پرده اعتصاب پرسپولیسی‌ها؛ مصادره پاداش AFC

آی اسپورت - برانکو رسماً اعلام کرد در اعتصاب بازیکنان پرسپولیس طرف بازیکنان تیمش است و به قول معروف پشت آنان را خالی نمی‌کند. پس از رسانه‌ای شدن اعتصاب پرسپولیسی‌ها اخبار متنوع و متفاوتی به گوش رسید. ابتدا عنوان شد از آنجایی که حمیدرضا گرشاسبی به دلیل قانون بازنشستگی از پرسپولیس رفتنی است بنابراین کادر فنی و بازیکنان این تیم دست به کار شده‌اند تا قبل از رفتن او مطالبات خود را وصول کنند. اما دیروز یکی از بازیکنان پرسپولیس که تمایلی به افشای نام خود نداشت پرده از دلایل اصلی این اعتصاب برداشت. طرف به خبرورزشی گفت: «دلیل اصلی دلخوری بازیکنان و حتی کادر فنی پرسپولیس به گزارش سالانه اخیر باشگاه برمی‌گردد که ۲ میلیون دلار پاداش AFC را به نام خود سند زدند و اسمی از ما نبردند. آقایان اگر راست می‌گویند بروند حق پخش تلویزیونی را زنده کنند یا با اسپانسر‌های قدرتمندتر قرارداد ببندند تا عواید بیشتری به باشگاه برسد. پرسپولیس فقط و فقط روی اندیشه، تجربه و درایت برانکو و مربیان و تلاش و همت بازیکنان به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید و این پاداش ۲ میلیون دلاری هم حاصل هنرنمایی ما بود و نه باشگاه! متأسفانه وقتی ما می‌شنویم سپاهانی‌ها یا تراکتوری‌ها تا به حال ۴۰ درصد دریافتی داشته‌اند، اما بازیکنان پرسپولیس به عنوان نایب‌قهرمان آسیا فقط وعده وعید می‌شنوند ناراحت می‌شویم. ما با دست خالی و بدون کوچکترین حمایتی شاهکار کردیم و به فینال آسیا رسیدیم تا آقایان پز بدهند! شما نمی‌دانید تا همین ۲ هفته پیش دستیاران کروات برانکو پولی نگرفته بودند یا خودش ۵ ماه پول نگرفت، اما بدون حاشیه‌سازی کار کردند در حالی که شنیده می‌شود سرمربی استقلال پول هنگفتی همان اول فصل دریافت کرده است!» این حرف‌های یکی از بازیکنان پرسپولیس بود که تمایلی به افشای نام خود نداشت.

شاید روزی که حمیدرضا گرشاسبی گزارش سالانه عملکرد خود را منتشر کرد، فکرش را هم نمی‌کرد بر شمردن پاداش ۲ میلیون دلاری AFC باعث دلخوری مربیان و بازیکنان شود. مربیان و بازیکنانی که با تمام وجود در لیگ قهرمانان جنگیدند تا پرسپولیس برای اولین بار در تاریخ حیات خود به عنوان نایب‌قهرمانی برسد.

خبر ورزشی

۱۶ ۳  
آی اسپورت
2018-11-27 21:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
trza
سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۱۵
کاشیما انتلزر زاپن تمام چهارمیلیون دلار را به کادر مربیان وبازیکنان خود هدیه کرد و ریس باشگاه هم به تمام بازیکنان ومربیان وکادر فتی وپزشکی وتدارکات پنجاه هزار دلار نقدا در تهران پرداخت کرد اونوقت در ایران برای خوردن دومیلیون دلار پرسپولیس فدراسیون،وزارت ورزش،سازمان لیگ لحطه شماری میکنند
این دومیلیون دلار باید به بازیکنان ،مربیان،تدراکات تیم تقسیم شود
پریپولیس با دستان خالی فینالیست شد پرسپولیس نوزدهمین تیم ارزان قیمت لیگ قهرمانان اسیای امسال بود که فینالبست شد وکاشیما چهارمین تیم گرانقیمت لیگ قهرماناناسیا بود
کاشکی حق را به حقدار بدهیم
۴
کنت دراکولا
سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۱۶
دقیقا باید مشض بشه در امد ما چی میشه و کجا خرج میشه ؟باید خبرنگارها مطلب بنویسن راجع به این موضوع و ما هم باید پشت تیم باشیم که چرا پول مارو خرج کیسه و کیسه کشهای پلشت میکنن که زبونشون برای ما دراز بشه در حالی که کمترین خرج رو داریم و بیشترین درامد اما کمترین پرداختی رو داشتیم دیگه غلط میکنن که از درامد ما به این کثافتها بدن اصلا باید در امد ما و اسپانسر ما از این تیم کثافت استقلال جدا بشه ببینیم ایا اسپانسری راضی به گرفتن این اشغالها میکنه!؟ما خواهان جدایی اسپانسرمون با اینها هستیم تا زبونشون برای ما دراز نباشه به خاطره لطف تیم ما!الان اراجیفی که میان میبافن رو ببینین اگه یکیشون از ما و تیممون میان تشکر کنن در حالی که از صدقه سریه ما اسپانسر راضی شده با اینها قرار داد ببنده تیم کثیف طرفدار کثیف تر از خودش رو میخاد.
۴
6
سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۷
پرسپولیس بیشتر از یک ساله بازیکن نگرفته
درامد اسپانسری بیشتری هم نسبت به کیسه داره
بلیط فروشی بازی های اسیایی
جایزه نایب قهرمانی اسیا
ولی سرمربی 6 ماهه حقوق نگرفته و بازیکنان معوقات شون رو دریافت نکردن!!!
زیبا نیست؟؟؟؟!!!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر