فهرست
ذوب‌ 2-3 تراکتور/ صعود به فینال در قلعه تایم
ذوب‌ 2-3 تراکتور/ صعود به فینال در قلعه تایم

ذوب‌ 2-3 تراکتور/ صعود به فینال در قلعه تایم

آی اسپورت- در حالی‌که ذوبی‌ها خود را در فینال می‌دیدند این تراکتورسازی بود که به یک‌باره توانست ورق را برگرداند و ابتدا  بازی را به تساوی بکشاند و بعد هم با سوپر گل ابراهیمی خود را در فینال ببیند. البته این پایان داستان نبود. ذوب‌اهن با پنالتی دقیقه 120 بازی را به تساوی کشاند و در حالیکه همه خود را برای ضربات پنالتی آماده می‌کردند محمد نوری با یک سوپر گل دیگر تراکتورسازی را به فینال برساند. 

 مرحله نیمه نهایی جام حذفی، شنبه 11/10/95، ساعت 14:30، ورزشگاه فولادشهر

داور: حسین زرگر         کمک ها: بابک داوری، هادی طوسی

اخطار: حجت حق وردی(57) و مرتضی تبریزی (47) (70) از ذوب آهن

اخراج: مرتضی تبریزی (70) جاسم کرار (110)

ذوب آهن:

 رشید مظاهری، وحید محمدزاده، حجت حق وردی، محمد نژادمهدی، مهران درخشان مهر، دانیال اسماعیلی فر،محمد رضا حسینی، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان، مهدی رجب زاده(87 محمدرضا عباسی)، مرتضی تبریزی

سرمربی: سیدمجتبی حسینی

تراکتورسازی:

 محمدرضا اخباری ، خالد شفیعی ، هادی محمدی ، محمد ایرانپوریان ، محمدرضا مهدی زاده(71 محسن بنگر)، مهدی کیانی ، محمد نوری ، کرار جاسم محمد ، محمد ابراهیمی ، سروش رفیعی(71 مهدی شریفی) ، فرزاد حاتمی

سرمربی: امیر قلعه نویی

 شرح گل:

ذوب آهن 1 تراکتورسازی 0 (دقیقه 44، احسان پهلوان): یک بار دیگر احسان پهلوان توانست برای تیمش بدرخشد، پس از گلزنی به پرسپولیسی ها، این بار او شوت سنگین خود را روانه دروازه تراکتوری ها کرد و توانست به زیبایی اولین گل بازی را به ثمر رساند.

ذوب آهن 1 تراکتورسازی 1 (دقیقه 89، فرزاد حاتمی) : تراکتوری ها پس از هجوم بی وقفه خود در دقایق پایانی در نهایت توانستند بازی را به تساوی بکشند، ارسال ایرانپوریان با ضربه سر حاتمی تیر خلاص را به ذوبی ها زد و دروازه این تیم را باز کرد.

ذوب آهن 1 تراکتورسازی 2 (دقیقه 93، محمد ابراهیمی) : در دقیقه 3 نیمه اول وقت های اضافه، تیم تراکتورسازی تبریز روی یک ضد حمله سریع به پشت محوطه جریمه ذوب آهن رسید و توپ را در اختیار محمد ابراهیمی قرار داد. این بازیکن هم با یک سر توپ زیبا و دیدنی توپ را روی پای چپ خود قرار داد و موفق شد به شکلی زیبا گل برتری تراکتورسازی را تا اینجا به ثمر برساند.

ذوب آهن 2 تراکتورسازی 2(دقیقه 120، جری بنگستون) :در آخرین دقیقه وقت های اضافه این ذوبی ها بودند که توانستند به یک ضربه پنالتی برسند و جری بنگستون این توپ را به گل تساوی تبدیل کند.

ذوب آهن 2 تراکتورسازی 3 (دقیقه 122، محمد نوری) :پس ازآنکه همه تماشاگران بازی را تساوی می پنداشتند محمد نوری با شوتی سرکش و دیدنی موفق شد بازهم تبریزی ها را پیش بیندازد.

 دقایق حساس:

دقیقه 5 – حرکت سریع ذوبی ها با هنرنمایی پهلوان ادامه یافت اما ضربه این بازیکن از زاویه بسته دیرک دروازه تراکتورسازان را به لرزه درآورد و مرتضی تبریزی نیز در ریباند موفق نشد از این فرصت فوق العاده استفاده کند.

 دقیقه 24 – حرکت ایرانپوریان از جناح راست تراکتوری ها با ارسال این بازیکن روی دروازه ذوبی ها ایجاد خطر کرد اما ضربه کرار جاسم دقت کافی را برای باز کردن دروازه میزبان نداشت.

 دقیقه 42 – پس از دقایق زیادی بالاخره یکی از تیم ها روی دروازه دیگری ایجاد خطر کرد، ارسال تراکتوری ها روی ذوب آهن چیزی تا بازکردن دروازه ذوبی ها باقی نمانده بود اما این توپ راهی بیرون از زمین شد.

 دقیقه 46 – اولین موقعیت نیمه دوم از آن تراکتورسازان بود، حرکت جاسم کرار و ضربه وی به سمت دروازه ذوبی ها خطرساز شد اما این ضربه راهی کرنر شد.

 دقیقه 51 – حمله دیگری از تراکتورسازان بازهم با ضربه کرار دروازه مظاهری را تهدید کرد اما شوت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 55 – ضربه ایستگاهی تبریزی ها توسط هافبک عراقی این تیم نواخته شد و با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

 دقیقه 60 – محمدرضا حسینی با حرکتی انفجاری و دیدنی از شکاف بین مدافعان تراکتورسازی به خوبی استفاده کرد و توانست به محوطه جریمه تراکتوری ها برسد اما درست زمانی که باید ضربه خود را به سمت دروازه حریف می زد با پاس به گل قصد صاحب توپ کردن دیگر مهاجمان تیمش را داشت که این فرصت از دست رفت.

دقیقه 67 – حرکت محمد ابراهیمی گوشه محوطه جریمه ذوبی ها موقعیت خطرناکی ایجاد کرد اما ضربه این بازیکن از زاویه بسته به بیرون رفت.

 دقیقه 81 – در حالیکه تنها 10 دقیقه تا پایان دیدار باقی مانده است پاس عالی جاسم به ایرانپوریان رسید اما ضربه مدافع راست تراکتوری ها با واکنش دیدنی رشید مظاهری به کرنر رفت.

دقیقه 81 – ارسال کرنر تراکتوری ها با ضربه بنگر دروازه ذوبی ها را به شدت تهدید کرد اما این توپ نیز با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 83 – ضربه محکم و سرکش کیانی چیزی نمانده بود تا تبریزی ها را صاحب گل کند اما شوت دیدنی او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 دقیقه 86 – شوت سرکش ابراهیمی با سوپر سیو رشید مظاهری راهی کرنر شد، این دومین حرکت استثنایی این دروازه بان در دقایق اخیر بود که باعث نجات دروازه ذوبی ها شد.

دقیقه 3 + 90 – ارسال مهدی پور با واکنش دیدنی اخباری راهی کرنر شد.

دقیقه 3 + 90 – کرنر ذوبی ها به اسماعیلی فر رسید اما این بازیکن نتوانست به خوبی از این فرصت استفاده کند.

۲ ۲  
آی اسپورت
2016-12-31 17:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
خوزستان برزیلته
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۴
عجب بازی بود
اوج هیجان
بازی در حد اروپا بود
آفرین به ذوب آهن
آفرین به تراکتور
یاشار تبریزلی
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۵
ناداوری و تحریک هوداران داخل ورزشگاه توسط مسیولین زردک هم نتوانست مقابل عظمت تراختور کبیر باستانی ایستادگی کند و تراختور با اقتدار جوانمردانه و کاملا فوتبالی به فینال راه یافت
این برد غرور آفرین را به تراختوری های عزیز تبریک گفته و شماره تلفن 125 را به زردک ها لنگی ها و کیسه کش ها تقدیم میکنم
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر