فهرست
طلسم بزرگ/ نفت افاضلی به پرسپولیس گل می‌زند؟
طلسم بزرگ/ نفت افاضلی به پرسپولیس گل می‌زند؟

طلسم بزرگ/ نفت افاضلی به پرسپولیس گل می‌زند؟

آی اسپورت – بعد از بازی برگشت نفت و پرسپولیس در لیگ هفدهم که با پیروزی 2-0 شاگردان منصوریان بر پرسپولیس همراه بود، نفت با هدایت 2 مربی دیگر 5 بار مقابل تیم برانکو بازی کرده و هر 5 بازی را باخته است. عجیب این که نفتی‌ها در این 5 بازی حتی یک گل هم به پرسپولیس نزده‌اند.

فصل گذشته علی دایی هدایت نفت را بر عهده داشت. تیم او در بازی رفت 3-0 و در بازی برگشت 2-0 مغلوب پرسپولیس شد. در بازی سوپرجام قبل از لیگ هفدهم که حمید درخشان از روی سکوها نفتی‎ها را هدایت کرد باز هم پرسپولیس 3-0 پیروز شد و بازی رفت دو تیم در لیگ برتر هم با همین نتیجه به پایان رسید. پرسپولیس و نفت در جام حدفی هم مقابل هم قرار گرفتند که در این بازی شاگردان برانکو 2-0 پیروز شدند. در این بازی نفت می‌توانست طلسم گل نزدن به پرسپولیس را بشکند اما ضربه پنالتی عیسی آل‌کثیر به تیر دروازه پرسپولیس خورد.

بعد از ناکامی محض علی دایی و حمید درخشان در نفت، حالا نوبت به هومن افاضلی رسیده تا با هدایت این تیم در برابر پرسپولیس قرار بگیرد. او البته در مصاحبه اولش برای پرسپولیسی‎ها خط و نشان هم کشیده و اعلام کرده که این بازی برای پرسپولیس آسان نخواهد بود. باید دید افاضلی می‌تواند بعد از 5 باخت پیاپی و گل نزدن نفت به پرسپولیس در این 5 بازی، طلسم‎شکنی کند یا نه.

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-01-01 18:06:00
نظر دهید

۲ نظر
امین آبی پررنگ
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۵
اون پیروزی دو هیچ مقابل پرسپولیس از صدقه سری علیمنصور بوده، بعد از علیمنصور هم که پای اقای قدوسی (مدیرمسوول روزنامه پیروزی) به این تیم باز شد و این تیم همیشه مقابل پرسپولیس بازنده محض بوده.
جالبه که تیمی که هر روز مربی و مدیرعامل عوض میکرد این اقای قدوسی از جاشون تکون نمیخوردن
۲ ۱
کاج کبیر
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۳۳
علیمنصورت که دو تا بازی رو با تاکتیک خاص و در شان کیسه از پرسپولیس برد، الان لای باقالی هاست
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر