فهرست
اعتراف نویدکیا؛ پرسپولیس بهتر از سپاهان بود
اعتراف نویدکیا؛ پرسپولیس بهتر از سپاهان بود

اعتراف نویدکیا؛ پرسپولیس بهتر از سپاهان بود

آی اسپورت – بازی سپاهان و پرسپولیس با تساوی یک بر یک به پایان رسید. نمایش دو تیم در نیمه دوم جذاب‌تر از نیمه اول بود اما محرم نویدکیا هافبک اسبق سپاهان معتقد است پرسپولیس بهتر از تیم میزبان بازی کرد. صحبت‌های او را بخوانید:

  • بازی خوبی را مشاهده کردیم‌. اگر بخواهیم منطقی صحبت کنیم پرسپولیس از سپاهان بهتر بازی کرد. نتیجه تساوی در این مسابقه برای سایر حریفان و مدعیان ایده‌آل بود. بازی در نیمه اول چندان جذاب نبود اما در نیمه دوم شرایط بهبود پیدا کرد.
  • حاشیه و درگیری در مسابقاتی به این حساسی مثل دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان طبیعی است ‌. در مسابقات بزرگ این اتفاقات می‌افتد و نباید این مسائل را خیلی بزرگ کرد. بازیکنان تحت فشار هستند و مشکلات جزئی به وجود می‌آید.
  • سپاهان امسال شرایط خوبی دارد و با این صحبت‌هایی مطرح شده و قرار است 3-4 بازیکن در نیم‌فصل جا به جا کنند تیم بهتر هم می‌شو‌د. 4-5 تیم اول جدول همه شانس قهرمانی دارند. برای تیم پدیده احترام قائل هستم و هر 5 تیم بالای جدول شانس کسب مقام قهرمانی  را دارند.
۴۲ ۴  
آی اسپورت
2018-12-09 19:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۸
به این میگن آدم باشخصیت، متین و واقع بین. آفرین بر نویدکیا. سپاهان نود دقیقه جز بکش زیرش چیزی نداشت. یه دکل به نام کیروش گذاشته بودند اون وسط و توپها را می کشیدند زیرش تا به دکلشون برسه. حق پرسپولیس بود همون نیمه اول کار را تمام کنه ولی بازیکنان به اندازه کافی فرصت طلب نبودند و قدر موقعیت ها را ندانستند. سپاهان جز همون شوت با پاس دکل هیچی نداشت.
کنت دراکولا
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۹
افتخار میکنم به تیمم که تو زمین صدرنشین و در حضور طرفدارهاش اجازه نداد که دفاعهای چپ و راستش جرات جلو اومدن بکنن بله اینه تیم من که با بازیکنهای خسته حتی صدرنشین تو زمینش مجبور به دفاع میشه جایی که سپاهان اصلا موقعیتی نداشت در حالی که تیم ما بارها صاحب موقعیت شد سپاهانی که سعید اقایی از سمت چپ دفاع راست کیسه رو اتوبان کرده بوده و دریبل دوطرفه میزد جرات نکرد از نیمه اینورتر بیاد.نیم فصل دوم منتظر همه تیمها هستیم مخصوصا اول کیسه اهواز بعدش کیسه ی تهران وقتی ایندو رو جر واجر کردیم نوبت ترتر و شله زرد میشه.
فرهاد
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۲۱
بهتر بود یا نبود با کمک داور از شکست فرار کرد اگه شرایط بر عکس بود همین طور عادی اط این اشتباه داوری عبور می کردید؟ در بازی با ذوب هیچ اشتباه داوری به ضرر پرسپولیس نبود په جنجالی برانکو به پا کرد الان مفت و مسلم 3 امتیاز در جدول با اشتباه داوری جابجا شده نشستی از اعتراف این و ان صحبت می کنی ؟ مطمئن باش دیگه تیم ها اجازه نخواهند داد این برنامه بسود لنگ ادامه پیدا کند در دور برگشت همه تیم ها حساب این تیم مافیایی را می رسند
۴
پرسپولیس
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۰
استقلالی جماعت واسه این می سوزد که پرسپولیس نود دقیقه سپاهان را در زمین خود توی قوطی کرده بود و پنالتی روی عالیشاه هم گرفته نشد و سپاهان امروز یکی از صعیف ترین بازی های امسال لیگ برتر را انجام داد
پرسپولیس در هر دو نیمه تیم برتر زمین بود مدافعان کناری سپاهان که در همه بازی ها اینهمه نفوذ میکردند امروز در زمین خود توی قوطی بودند
پرسپولیس داشت حمله میکرد در یک اتفاق گل خورد قبل از شوت عزت بر روی سیدجلال خطا هم شده بود که فغانی نگرفت
استقلالی جماعت در تهران به سپاهان باختند و الان هم می سوزند که پرسپولیس نود دقیقه سپاهدن را در زمین خود نگه داشت و کیروش استنلی یک موقیعت خطرناک هم گیرش نیومد
سپاهان شانس اورد که اون گل شانسی را زد ورنه امروز حقش هم یک امتیاز نبود چونکه خیلی صعیف بازی کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر