فهرست
پاتک تراکتور به استقلال؛ جابر به جای کریمی
پاتک تراکتور به استقلال؛ جابر به جای کریمی

پاتک تراکتور به استقلال؛ جابر به جای کریمی

آی اسپورت – باشگاه تراکتورسازی در حالی که نقل و انتقالات را زودتر از سایر تیم‌ها آغاز کرد و با جذب نفراتی مانند محسن فروزان، محمد طیبی، علی عبدالله زاده، محمد اهل شاخه و چند بازیکن دیگر فعالیتش برای لیگ هجدهم کلید خورد، اما همچنان در برخی پست‌ها کمبود بازیکن دارد. یکی از پست‌های مهمی که تراکتوری‌ها باید در آن بازیکن جدید جذب کنند، خط حمله است که بر این اساس علاوه بر گزینه‌های خارجی، بازیکن فصل گذشته استقلال هم مد نظر سرخپوشان تبریزی است.

جابر انصاری که اصالتی آذری دارد و از گسترش فولاد تبریز به فوتبال ایران معرفی شد، گزینه تراکتورسازی برای تقویت خط حمله است. انصاری که با مسئولان استقلال به مشکل خورده و جدایی‌اش از این تیم قطعی شده، با تراکتوری‌ها صحبت‌های ابتدایی را انجام داده و هیچ بعید نیست که طی یکی، دو روز آینده برای حضور در اردوی تراکتور راهی ترکیه شود. انصاری و مسئولان تراکتورسازی مذاکرات خوبی انجام دادند و بر اساس شواهد به توافق نهایی بسیار نزدیک هستند که اگر این اتفاق رخ بدهد، قرارداد این بازیکن با قرمزهای تبریز امضا می‌شود.

طی روزهای گذشته مسئولان تراکتورسازی از استقلالی‌ها بابت مذاکره با علی کریمی انتقادهایی مطرح کردند. آنها اعتقاد دارند که برای علی کریمی بلیت حضور در استانبول و اردوی ترکیه را هم گرفته بودند اما ناگهان او تلفنش را جواب نداده و پای میز مذاکره با استقلالی‌ها نشسته است. حالا جذب جابر انصاری به نوعی می‌تواند پاتک تراکتوری‌ها به آبی‌های پایتخت در نقل و انتقالات باشد. انصاری طی چند سال گذشته بازی های خوبی در استقلال انجام داد و حالا در صورت حضور در تراکتورسازی یکی از مهره‌های کلیدی جان توشاک برای فصل آینده خواهد شد.

 

ورزش سه

۱۰ ۷  
آی اسپورت
2018-07-14 13:57:00
نظر دهید

۷ نظر
آذری ددندی
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۲
من تورکم
علی
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۴۷
دوست عزیز هر چی هستی برای خودت هستی.اولا اینجا نژاد یابی اسب و... باز نکردن که کی چه نژادی هست دوما هر وقت به شما گفت اعتراض کنید. میگه جابر انصاری....
مهدی
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۵
ما تراکتوری ها با استقلالی ها هیچ مشکلی نداریم. و اگه کریمی باهاشون قرارداد بینده نوش جونشون. ما با تیم هایی مشکل داریم که کارشون جعل اسناد و دروغ گویی و گرفتن جام جعلیه.تیمی که از وزیر گرفته تا داور خودشونو میکشن تا این تیم نتیجه بگیره
حمید
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۷
کیسه کشا چقدر حقیر شدن که دارن از جانب تراکتوریها نظر میدن
فصل قبل کیسه رکورددار سود بردن از اشتباهات داوری بود طبق آمار
در جام حذفی با امداد فغانی و نابود کردن صنعت نفت با کمک داور قهرمان شد
در آسیا هم با فاجعه داور عمانی رفت بالا
دیگه داورا باید واستون چیکار کنن؟؟
حاجی، وقتشه دیگه، خدافظی کن بریم
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۶
بقول دوستان مرغ پخته هم از بعضی تیترهای شما، قالب تهی میکنه!!! پاتک ؟؟؟ خود استقلال جابر رو نخواسته بعد شما میگی پاتک؟؟؟ خود سایت شما چندین بار تیتر زد که استقلال جابر رو نمیخواد..
کیسه حکومتی
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۲
بازیکن دزدی کیسه که چیز جدیدی نیست
۷
علی
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۴۶
اتفاقا خوب شد کریمی رفته استقلال چون در تست پزشکی مشخص شده مصدومیت بلند مدت داره. عدو سبب خیر شود...
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر