فهرست
«نه» منشا به پیشنهاد باشگاه استقلال
«نه» منشا به پیشنهاد باشگاه استقلال

«نه» منشا به پیشنهاد باشگاه استقلال

آی اسپورت – شنیده می‌شود كاوه رضایی عزم جدایی از استقلال دارد و به همین دلیل علیرضا منصوریان سخت دنبال پیدا كردن جانشین مناسب برای مهاجم اول تیمش است. از مرتضی تبریزی و گادوین منشا به عنوان گزینه‌های جانشینی كاوه رضایی در استقلال یاد می‌شود اما مهاجم آفریقایی پیكان به واسطه آبی‌ها پاسخ منفی داده است! در همین راستا شایعات مختلفی به گوش می‌رسد مبنی بر این كه گادوین منشا با پرسپولیس داخلی بسته است!

البته بدیهی است بازیكنی كه تحت قرارداد یك باشگاه (بخوانید پیكان) باشد نمی‌تواند با باشگاهی دیگر قرارداد ببندد یا این كه پولی بگیرد اما به قول برانكو حق مذاكره با سایر باشگاه‌ها را دارد. نابراین باشگاه پرسپولیس طبق خواسته سرمربی خود با گادوین منشا وارد مذاكره شده و برای فصل آینده به توافقاتی نیز رسیده است كه مهاجم نیجریه‌ای به پیشنهاد استقلالی‌ها پاسخ منفی می‌دهد. منشا اگر فصل آینده به پرسپولیس بیاید گران‌ترین بازیكن این تیم در لیگ هفدهم خواهد شد.

 

خبر ورزشی

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2017-04-20 13:26:00
نظر دهید

۳ نظر
کیسه ورزشی
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۳:۴۴
حالا از کجا فهمیدی گرانترین بازیکن پرسپولیس هست؟ خخخخ
امید از تفت
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۱۵
منصوریان کارش اینه ببینه برانکو کیو میخواد بیفته دنبالش و با 50% مبلغ بیشتر جذبش کنه. تا وقتی هم که این طرز تفکر را داره از جام خبری نیست
بی اعصاب
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۷:۳۰
خیلی مسخره اس این حرف..در بودن کاوه..قربانی..شهباز زاده..اصلا جا برا خودشونم تنگه چه برسه نفر جدید..این سایت کارش همینه..یه روز میگن باقری رو برانکو میخاد ..الانم با منشا که هم میدونن قراردادو بسته ..میخاد جو درست کنه..
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر