فهرست
رقابت شانه به شانه بنزما و مسی در لالیگا
رقابت شانه به شانه بنزما و مسی در لالیگا

رقابت شانه به شانه بنزما و مسی در لالیگا

آی اسپورت - جدول بهترین گلزنان فصل لالیگا که به جدول پیچیچی شهرت دارد این هفته در صدر جدول شاهد تحرکات قابل ملاحظه‌ای بود. علت این بود که دو صدرنشین این جدول، دو ستاره بزرگ تیمهای رئال مادرید و بارسلونا در دیدارهای این هفته تیم‌هایشان درخشش خارق‌العاده‌ای داشتند. این دو ستاره گلزن کریم بنزما از رئال مادرید و لیونل مسی از بارسلونا هستند. هفته هیجان‌انگیز جدول پیچیچی زمانی آغاز شد که کریم بنزما، مهاجم کارکشته فرانسوی رئال مادرید در دیدار این تیم مقابل ایبار دو گل به ثمر رساند و در پیروزی 4-0 شاگردان زیدان نقش مهمی داشت.

بنزما با این دو گل 9 گله شد و با پیشی گرفتن از رقبایی مثل لوکاس پرز از آلاوز و لورن از رئال بتیس به صدر جدول رسید. اما چند ساعت بعد بنزما دیگر نمی‌توانست با خیال راحت از صدرنشینی خود لذت ببرد چرا که در نوکمپ نوبت به درخشش بی‌نظیر ستاره بزرگ آرژانتینی بارسا بود که خود را به یک قدمی بنزما رساند و به او یادآور شد که امسال رقابت سختی در انتظارش خواهد بود.

بارسلونا در حالی در نوکمپ به مصاف سلتاویگو رفت که بازیکنان این تیم مصمم بودند با پیروزی مقابل حریف، به علت تفاضل گل بیشتر از رئال پیشی گرفته و به صدر جدول لالیگا راه یابند. بارسلونا در شروع این بازی نمایش خیره‌کننده‌ای نداشت ولی مسی به تنهایی با درخششی خارق‌العاده روی دو ضربه ایستگاهی توانست در این بازی هت‌تریک کند و تعداد گلهای این فصل خود را به عدد هشت برساند.

مسی با این هت‌تریک ناگهان چندین پله صعود در جدول پیچیچی را تجربه کرده و پشت سر بنزما، تنها با یک گل اختلاف با او در رتبه دوم ایستاد. از این به بعد علاوه بر رقابت شانه به شانه دو حریف کلاسیک اسپانیا، رئال و بارسا در صدر جدول لالیگا، در صدر جدول گلزنان هم شاهد رقابت شانه به شانه بنزما و مسی خواهیم بود.

۲    
آی اسپورت
2019-11-10 19:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر