فهرست
کنفرانس طاهری؛ ابتدای هفته آینده در باشگاه پرسپولیس
کنفرانس طاهری؛ ابتدای هفته آینده در باشگاه پرسپولیس

کنفرانس طاهری؛ ابتدای هفته آینده در باشگاه پرسپولیس

آی اسپورت- بعد از اتفاقاتی که در برنامه ۹۰ هفته جاری رخ داد و صحبت‌هایی که علی اکبر طاهری و عادل فردوسی‌پور در این برنامه بیان کردند، مدیرعامل سابق پرسپولیس وعده داد طی روزهای آتی یک نشست خبری برگزار کرده و درباره همه ابهامات دوران مدیریتش در پرسپولیس صحبت می‌کند که البته هنوز این اتفاق رخ نداده است.

طاهری صحبت‌هایی با مدیران باشگاه پرسپولیس انجام داده تا بتواند نشست خبری‌اش را در سالن کنفرانس این باشگاه برگزار کند. مدیرعامل سابق پرسپولیس در تلاش است تا طی روزهای ابتدایی هفته آینده نشست خبری برگزار کرده تا بتواند در خصوص اتهاماتی که نسبت به دوره مدیریت او زده شده و همچنین ابهاماتی که در این میان وجود دارد صحبت کند.

۳ ۱۱  
آی اسپورت
2017-12-21 11:45:00
نظر دهید

۱۱ نظر
حرف سحاب
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۳
خوب حالا اون اي اسپرتي که زود قضاوت کرد و طاهري متهم کرد که دروغ گفته نشست ميذاره، بياد عذرخواهي کنه از اينکه زود قضاوت کرد!!
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۹
حالا انگار برگزاری نشست فی نفسه اثبات حقانیته!!!! میاد چهار تا مزخرف میگه میره دیگه. طارمی و گولچ و بقیه هم کار آلودگی هوا بوده اصلا
حمید
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۷
تو که هنوز طاهری هیچ حرفی نزده، تصمیمتو گرفتی که حرفاش رو مزخرف فرض کنی. پس اون هر چی هم بگه امیدی به قبول کردن تو نیست. چطور تا دیروز هم نود و هم آی اسپورت از عدم برگزاری کنفرانس به عنوان مدرک علیه طاهری استفاده می کردن اما حالا برگزاری کنفرانس هیچی نیست و فقط یه مشت حرف مزخرفه. مگه همین نود و آی اسپورت نبودن که از طاهری پرسیدن پس کنفرانست چی شد؟
در جواب خربين
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۰۶
تو هروقت فهميدي منظورم چي بود بيا اين جا ور رو کن! سطح شعورت در همين حده اسکول شش تايي!!
محسن
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
امروز 5 دی ماه.از کنفرانس کذابی چه خبر؟ کی دروغ میگفت؟
ساشا
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۸
چی شد بعد از احساس سوزش وآتش گرفتگی سایت نود تو این سایت هم بعضی ها دچار سوزش شدند ، کو؟ دیسلایک چرا طاهری کنفرانس خبری نمیزاره؟ چرا رفتید تو سایلنت چرا در دسترس نمی باشید ، هر خبر وشایع دروغی که اینور واونور پیدا می کنید همشو حواله می کنید سمت پرسپولیس ،" اگر مسلمان نیستید حداقل آدم باشید".
مارال
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۵
مطمئنا میخواد بعد از برنامه نود هفته بعد کنفرانس بذاره . فقط وقت کشی بلده . گابریل به اون خوبی رو این اقا رد کرد تا 4 تا بنجل رو به خدمت بگیرند . ماریچ هم جذب کردند تا سید جلال نیاد توی تیم . خوب یادمه که طاهری گفت برانکو کتبا نوشته و امضا کرده که سید جلالو نمیخواد . اخه ماریچ ؟؟
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۷
البته ماریچ خوب بود ، حرفه ای بود.
منتها
یه مدت باید زمان بگذره تا خوب و بد کسی معلوم شه
الان هم که پرونده ها ادامه داره
حمید
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۸
باور کن من هر روز چند ساعت صرف مطالعه اخبار ورزشی می کنم ولی هیچکدوم از اینا رو نشیده ام. گابریل رو برانکو نخواست. سیدجلال رو با اطمینان 100 درصد _نه ببخشید 200 درصد- بازم ببخشید 1000 درصد میگم که خود برانکو نخواست. طاهری حتی سر این مساله کمی هم با برانکو دچار مشکل شد که چرا نمی ذاره سید جلال رو بگیره.
منبع اطلاعاتت رو عوض کن.
یک نکته دیگه هم اینکه احتمالا تا حالا کامنت های منو در اتباط با طاهری خوندی و می دونی چقدر طرفدارشم. حاضرم با فرمول ریاضی برات ثابت کنم که طاهری اگر چه اشتباهاتی هم داشته ولی با اختلاف بهترین مدیر عامل پرسپولیس بعد از انقلابه. یک موردش رو اینجا خیلی خلاصه میگم.
مارال خانم اینکه کارها رو با حوصله و سنجیده پیش ببری تا بتونی حرفاتو خیلی منطقی بزنی اسمش وقت کشی نیست. می دونم عادل رو خیلی دوست داری. من هم تا چند ماه پیش دوستش داشتم. ولی باور کن عادل دیگه اون آدم قبلی نیست.عوض شده.
خاطره الهلال
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۴
باز هم دزدی و گندکاریهای این تیمه مافیایی.
محسن
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۰۸
با عرض معذرت،مشکلی برای ایشان پیش امد و نشست به تعویق افتاد!(هفته آینده)شاید این جمعه بیاید،شاید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر