فهرست
پیچیدگی یک پرونده جنجالی
پیچیدگی یک پرونده جنجالی

پیچیدگی یک پرونده جنجالی

آی‌اسپورت- پرونده پُر پیچ و خم «پرو پیچ» که این روزها حسابی «پاپیچ» باشگاه استقلال شده، همچنان خبرساز است. پرونده‌ای که می‌توانست با رقمی کم مختومه شود، حالا به بحرانی شدید بدل شده و استقلالی‌ها هم دچار سردرگمی شده‌اند. در حالی که برخی شواهد حکایت از محرومیت استقلال از دو پنجره نقل و انتقالاتی دارد، مدیرعامل این باشگاه قویاً این خبر را تکذیب و تاکید کرده که هیچ خطری استقلال را تهدید نخواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه اعتقاد دارد با حضور نمایندگان فیفا و فدراسیون توافقات لازم برای مختومه شدن این پرونده صورت گرفته و مشکلی باشگاه استقلال را تهدید نمی‌کند و به موازات آن وکیل این بازیکن با رد این اظهارت می‌گوید در تاریخ مقرر پولی به دست پرو پیچ نرسیده است. در این مورد هنوز هیچ نامه‌ای از فیفا به فدراسیون فوتبال ارسال نشده تا ابلاغی در خصوص محرومیت نقل و انتقالات به باشگاه استقلال صورت گیرد.

مدیران باشگاه امروز هم با ارتباطی که با سفارت کرواسی در تهران و سفارت ایران در کرواسی داشتند، پیگیر آخرین شرایط موجود بودند. همه این اتفاقات در حالی روی داده که بنا به ادعای مدیران استقلال پول مورد نیاز برای تسویه حساب با پرو پیچ از مدتی قبل آماده شده و تنها به این جهت به او پرداخت نشده که استقلالی ها می خواستند حتی المقدور این وجه را از محل مطالباتی که از فیفا داشتند تامین کنند.

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-07-18 12:05:00
نظر دهید

۲ نظر
اسماعیل
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۵۲
من موندم چرا هیچ کس براش این سوال مطرح نیست که تا دیروز میگفتن پول فروش‌ صیادمنش و حق انتقال‌ تیام و جذب پاتوسی صرف مربی و پروپیچ شده و پاتوسی از دست رفت چون پنجره‌ مهمتر بود از نظر افای فتحی.
ولی الان شگفت‌انگیزه که بازم صحبت از حل مشکل پروپیچ از طریق مطالبات در فیفا میشه!!! پس این پولا کجا رفت؟ با چه پولی یک مهاجم بالای سی سال آوردن و صحبت از جذب یه هافبک خارجی جدید به میون میاد؟
چطوریه که هر فصل این داستان بی پولی تکرار میشه بازیکن خوب ما از دست میره بعد با دو برابر اون پول بازیکن جدید می‌خرن که بازدهی نداره؟ جز خیانت چی میشه گفت؟ اصلا درآمدهای نقل و انتقالات به کنار. اسپانسر کجاست پس؟؟!
فتحی و دارو دستش خیانت بزرگی به استقلال دارن میکنن و اگر اینجور نیست چرا شفاف نمیگن چه مقدار استقلال درآمد انتقال داشته و چه مقدار دولت کمک کرده چه مقدار اسپانسر هزینه کرده!؟! از هر طرف به قضیه نگاه کنیم پول‌های زیادی هست که معلوم نیست کجاست! کدوم بازیکن ستاره به معنای عوض کننده روند بازی رو برای استقلال جذب کردن؟ کدوم امکانات جدید رو آوردن؟ پول کمپ ترکیه هم که توسط هوادارا تامین شده به گفته خود آقای فتحی!
اسماعیل
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۵۵
و چند مورد دیگه اینکه چرا فسخ می‌کنند با بازیکنی مثل منشا و گرو و ایسما و سهرابیان و...؟ مگر نه اینکه اینها از یک تیم دیگه پیشنهاد دارن؟ چرا فسخ میکنن که بدون نیاز به رضایت نامه و درآمدی برای باشگاه به راحتی منتقل بشن؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر