فهرست
تکذیب یک خبر؛ قدوس سرباز نیست
تکذیب یک خبر؛ قدوس سرباز نیست

تکذیب یک خبر؛ قدوس سرباز نیست

آی اسپورت - رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح به شایعات اخیر در مورد سربازی سامان قدوس واکنش نشان داد. سردار موسی کمالی درباره اخبار منتشر شده در خصوص غیبت سامان قدوس در بازی دوستانه تیم ملی با ترینیداد و توباگو به دلیل مشکل سربازی گفت: «چنین چیزی صحت ندارد و اگر نگرانی هم در این زمینه برای این بازیکن وجود داشته باشد قابل حل است.»

کمالی گفت: «بر اساس تسهیلات جدیدی که ستاد کل نیروهای مسلح از مردادماه امسال برای یک سری از ورزشکاران فعال در تیم‌های لیگ برتری و تیم‌های ملی اتخاذ کرده است، سن سربازی برای این افراد افزایش داشته است. مشمولان فعال در تیم‌های فوتبال، والیبال و بسکتبال اگر چنانچه در تیم‌های لیگ برتری فعالیت کنند تا ۲۸ سالگی و اگر چنانچه در تیم ملی فعالیت داشته باشند تا ۳۰ سالگی می‌توانند اعزام خود به سربازی را به تاخیر انداخته و وارد غیبت نشوند. بنابراین با توجه به عضویت سامان قدوس در تیم ملی فوتبال، این فرد تا ۳۰ سالگی معافیت موقت از سربازی داشته و مساله سربازی نمی‌تواند مانع ورود خروج وی به کشور شود.»

حالا باید دید دلیل غیبت قدوس در بازی اخیر تیم ملی چه بوده است. یکی از شروط کی‌روش برای ادامه کار در تیم ملی ایران حل مشکل سربازی بازیکنان بوده است. بنابراین اگر مشکل قدوس سربازی بوده باشد باید منتظر واکنش کی‌روش هم باشیم.

۲    
آی اسپورت
2018-11-17 08:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر