فهرست
شایعه روز؛ شفر به زودی افشاگری می‌‌کند
شایعه روز؛ شفر به زودی افشاگری می‌‌کند

شایعه روز؛ شفر به زودی افشاگری می‌‌کند

آی اسپورت - وینفرد شفر پس از ناکامی مقابل پدیده در مشهد از سمت سرمربیگری استقلال تعلیق شد و به رغم این اتفاق همچنان در ایران مانده تا بهانه دست کسی ندهد. او پس از تعلیق شدن سر تمرین استقلال رفت و از راه ندادن خودش تصویر گرفت. همچنین مرد آلمانی ایران را ترک نکرده تا بعداً باشگاه استقلال همین مسئله را به عنوان مدرک به فیفا ارائه نکند. شفر طی تمام این مدت مصاحبه‌ای انجام نداد و تأکید داشت اگر حرف بزند، باشگاه او را جریمه خواهد کرد. در واقع مشاورانش به او گفته‌اند که، چون استقلال او را از هدایت تیم «تعلیق» کرده و از عبارت «اخراج» استفاده نکرده است، باید حسابی دست به عصا راه برود و کوچکترین سوژه‌ای دست‌شان ندهد. البته به نظر می‌رسد دوران سکوت مرد آلمانی در حال خاتمه یافتن بوده و به زودی شاهد حرف‌های توفانی او در مورد استقلال خواهیم بود!

شفر می‌خواهد پشت پرده‌ها را بگوید و مسائلی را باز کند که اگر باز شود، قطعاً سر و صدای وسیعی راه خواهد انداخت. همین مسئله، اما مدیران باشگاه استقلال را به تکاپو انداخته تا مانع این کار شوند. این‌طور که شنیدیم، استقلالی‌ها می‌خواهند به هر طریق ممکن شفر را مجاب به سکوت کرده یا حداقل کاری کنند که حرف‌هایش تعدیل شود، ولی اگر سرمربی سابق استقلال واقعاً تصمیم به افشاگری گرفته باشد، بسیار بعید است که زیر بار خواسته استقلالی‌ها برود. دیروز ظهر این شایعه در پایان تمرین تیم هم میان بازیکنان مطرح بود که شفر به زودی سکوتش را می‌شکند. البته احتمال دارد مرد آلمانی صبر کند تا بازی با العین هم برگزار شده و فصل به طور کامل برای استقلال تمام شود تا حرف‌هایش بعداً از سوی مدیریت باشگاه به برهم زدن آرامش تیم تعبیر نشود.

همه این اتفاقات البته در صورتی رخ می‌دهد که شفر به حرف بیاید. شاید هم در دقیقه ۹۰ توافقات مالی به گونه‌ای انجام شود که سرمربی تعلیق شده خوشحال و خندان از ایران رفته و تا سالیان متمادی هیچ حرفی از آنچه در استقلال برایش رخ داد، نزند.

۹ ۵  
آی اسپورت
2019-05-19 10:48:00
نظر دهید

۵ نظر
.
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۵۳
چرت و پرت و اوهام خیالی نویسنده!
۶ ۱
@
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۴۷
حتی اگه شفر افشاگری هم کرد و گفت تو کیسه چه خبره و چقدر این تیم کثیفه مبادا کیسه کشا از راه راست که همون پرسپولیسی دونستن تمام عناصر کائنات هست، خارج بشین.
...
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۵۸
افشای ابعاد جدیدی از کثافتکاری تو کیسه اینبار توسط شفر اونوقت مدیران کیسه با خر کردن هوادارای کیسه حرف از وزیر پرسپولیسی میزنن
رسول
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۵۸
قطعا حرف هایی میخواد بزنه که خیلی مهمه که مدیران استقلال رو به دست و پا زدن انداخته.
مهدی
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۱۰
میون افشاگری هاش هم بگه دلیل اینکه باقری رو بازی نمی داد چی بود؟! همین موضوع نشون میده که خود این آقا هم سرتاپا ایراده
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر