فهرست
تمرین کنید برای فرهاد فیلم بفرستید
تمرین کنید برای فرهاد فیلم بفرستید

تمرین کنید برای فرهاد فیلم بفرستید

آی‌اسپورت- بازیکنان برخی تیم‌های اروپایی با هماهنگی مربیان خود در حال انجام تمرینات خانگی هستند و مربیان آنها از طریق فضای مجازی این تمرینات را زیر نظر دارند. با توجه به اینکه هیچ بعید نیست لیگ برتر نیز از اواسط اردیبهشت آغاز شود بازیکنان نیز باید آرام، آرام تمرینات خانگی خود را آغاز کنند تا اگر قرار بر برگزاری لیگ بود خیلی زود در فاز آماده سازی قرار بگیرند. فرهاد مجیدی با درک این موضوع قصد دارد تمرینات تازه‌ای را برای بازیکنان خود در نظر بگیرد و به زودی به هر یک از بازیکنان متدی برای تمرین خواهد داد و احتمالاً از طریق صالح مصطفوی آنها را از راه دور کنترل خواهد کرد. 

این تمرینات به احتمال بسیار از فردا در دستور کار بازیکنان قرار خواهد گرفت و آنها موظفند علاوه بر آنلاین بودن در زمان تمرین فیلمی از تمرینات خود را نیز برای سرمربی ارسال کنند تا مجیدی نیز در جریان نحوه تمرینات و میزان آمادگی بازیکنان قرار بگیرد. 

اجرای صحیح این شیوه گرچه دشواری‌های خاص به خود را در زمان قرنطینه خواهد داشت اما بی‌شک در پیشبرد اهداف تمرینی استقلال مفید خواهد بود و این تیم را جلو خواهد انداخت.
شروع دوباره لیگ بسیار محتمل است و سازمان لیگ نیز در نظر دارد به هر شکل ممکن لیگ برتر را برگزار کرده و مانع از زیان برخی باشگاه‌ها شود. ورود زودهنگام استقلال به چرخه تمرینی بی‌شک این تیم را چند گامی از سایر رقبا جلو خواهد انداخت تا شاید بعد از آغاز دوباره لیگ جهش تازه‌ای به سمت بالای جدول داشته باشد. استقلال البته دلخوشی دیگری هم دارد که آن جام حذفی است.  

چنانچه این رقابت‌ها برگزار شود و سناریوی لغو این بازی‌ها به جهت پایان دادن به لیگ عملی نشود، استقلال با آمادگی خود می‌تواند دلخوش به کسب یک جام در این رقابت‌ها باشد.
آنچه مسلم است بازیکنان استقلال در فصل جاری به خوبی توانستند جور نابسامانی‌های مدیریتی را بکشند.

     
آی اسپورت
2020-04-03 17:46:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر