فهرست
سوپرمن تمام نمی‌شود
سوپرمن تمام نمی‌شود

سوپرمن تمام نمی‌شود

آی اسپورت - دو فصل پیش بود که سرمربی الجزیره به او لقب سوپرمن داد؛ لقبی که بعد از گذشت دو فصل کماکان برازنده اوست. کهنه سواری که در آستانه 40 سالگی حالا این نقش را برای تیم یحیی گل‌محمدی بازی می‌کند. چهره‌ای که آشکارا از دو فصل پیش تکیده‌تر شده و ته ریشی که بیش از سیاهی به سپیدی می‌زند، نشان می‌دهد کاپیتان سرخ‌ها آرام آرام به خط پایان نزدیک می‌شود اما او در پیرانه سری هم هنوز یک سوپرمن است؛ با همان کیفیت سابق.

در روزهایی که پرسپولیس با برهوت مهاجم و گلزن روبه‌رو شده و سینه‌خیز در لیگ پیش می‌آید، اوست که یک تنه جور تیمش را می‌کشد. کاپیتانی که در قامت یک سوپرمن علاوه بر وظایف دفاعی، پیش می‌تازد و راه گلزنی را به گل نزن‌های تیمش نشان می‌دهد. تک گل 3 امتیازی برابر تراکتور و تکرار آن برابر مس رفسنجان 6 امتیاز ارزشمند را در مسیر صعب‌العبور لیگ برتر به تیم یحیی هدیه کرد تا پرسپولیس چراغ خاموش خود را به حوالی صدر برساند. در لیگی که آشکارا کیفیت تیم‌ها نازل‌تر از حد تصور است، پرسپولیس از میانه دامگه حواشی کبود و ناکامی نومیدکننده فینال لیگ قهرمانان آسیا دوباره بازگشته و خود را به عنوان یک مدعی همیشگی جا زده. بازگشتی که بیش از همه آن را مدیون سوپرمن سرخ است.

سیدجلال حسینی در فصل جاری نقشی فراتر از یک کاپیتان و یک صخره دفاعی برای پرسپولیس بازی کرده. مردی که در ابتدای فصل شاید کسی چندان روی او حساب نکرده بود اما وقتی شجاع با یک حرکت رونالدینیویی ناگهان پرسپولیس را رها کرد و به قطر رفت، از روی نیمکت آمد تا بسان تمامی این 6 فصل اخیر مرد اصلی خط دفاعی لقب بگیرد. همو که در پیش فصل به بهانه سن و سال زمزمه‌هایی مبنی بر کنار گذاشتنش از لیست اصلی و حضور در کادر فنی به گوش می‌رسید و شاید سرمربی پرسپولیس نیز به این ماجرا چندان بی میل نبود اما بی‌اعتنا به همه این زمزمه‌های نامهربانانه در لیست ماند تا به وقتش دوباره ثابت کند که دود از کنده بلند می‌شود و هنوز یک سوپرمن واقعی است.

در بازی برابر پیکان اما سیدجلال این بار نقش خود را تغییر داد و به جای گلزنی دروازه تیمش را نجات داد تا باز هم مرد اول سه امتیاز حساس باشد. در ثانیه‌های پایانی و خروج اشتباه لک، او بود که ضربه سر مهاجم پیکان را از روی خط دروازه برگرداند تا 3 امتیاز پرسپولیس دست نخورده باقی بماند. او این بار هم مرد اول برد اقتصادی لقب گرفت تا ثابت کند فعلاً تمام نمی‌شود!

 

ایران ورزشی 

۲۱ ۴  
آی اسپورت
2021-02-15 22:45:00
نظر دهید

۴ نظر
Ali
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹، ۲۳:۱۲
عشق سیدمون❤
Ali
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹، ۲۳:۱۲
عشق سیدمون❤
اقلیت تاس
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹، ۰۴:۵۳
اونوقت پروفسور جنابعالی میل سرمربی پرسپولیس به کنار گذاشتن جلال را چطور متوجه شدی؟؟؟ تو از امیال بقیه هم خبر داری؟؟ فکر نکن گذاشتن اون ریش کمکی به معقول جلوه دادنت میکنه!
۴
Bidad
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹، ۰۷:۴۵
تا آمپول هست فوتبال باید کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر