فهرست
آرامش پرشورها؛ نه حاتمی، نه بنگر
آرامش پرشورها؛ نه حاتمی، نه بنگر

آرامش پرشورها؛ نه حاتمی، نه بنگر

آی‌اسپورت- هواداران تراکتورسازی از ابتدای فصل قاطعانه از قلعه‌نویی و تصمیم‌هایش حمایت کردند؛ اما هر کار کردند نتوانستند دلشان را با محسن بنگر و فرزاد حاتمی صاف کنند. بازیکنانی که به اعتقاد هواداران، کارایی و تعصب لازم را نداشته و فقط به دلیل رابطه خوب با قلعه‌نویی وارد تراکتورسازی شده و در ترکیب ثابت هم بازی می‌کردند. اعتقادی که رفته رفته با ضعف‌های مفرط و افت محسوس بنگر رنگ واقعیت به خود گرفت. در حالی که حاتمی بهترین گلزن تبریزی‌هاست؛ با این وجود هواداران تراکتور انتقادات جدی به او دارند و عملکرد او را در حد و اندازه‌های تیم مدعی قهرمانی‌‌شان نمی‌بینند.

حالا و در هفته بیست و یکم، هر دو بازیکن مغضوب سکوهای یادگار از ترکیب تراکتورسازی دور افتاده‌اند. بنگر بعد از تنش ایجاد شده بین او و قلعه‌نویی از تیم کنار گذاشته شده؛ و حاتمی هم به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی با پرسپولیس، در برابر ذوب‌آهن غایب خواهد بود. حالا و حداقل برای یک بازی، هواداران با آرامش بیشتری به تشویق تیم‌شان می‌پردازند. البته با توجه به بازی بدون تمرکز حاتمی در آزادی، و جلسه‌ای که سرمربی سرخ‌های تبریز در تمرین چهارشنبه با ادینیو برگزار کرده، احتمالا حاتمی هم جایگاه فیکس خود در تیم تبریزی را از دست خواهد داد. اگر ادینیو و شریفی به آمادگی مدنظر قلعه‌نویی برسند.

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-02-08 22:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
سعید
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۰۷
بنگر آره ولی حاتمی انصافا همیشه با تعصب بازی کرده گرچه بعضی بازیا نتونسته از فرصتاش استفاده لازم رو ببره ولی تو جام حذفی جلو ذوب گل دقایق پایانی اون بود که به داد تیم رسید و ما طرفداران تراختور همیشه از حاتمی تورک اوغلی حمایت میکنیم.
a
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۲۳
برا خودتون داستان سرایی نکنین!! حاتمی گرچه گاها موقعیتای خوبی از دست میده ولی همیشه حمایت می شه چون شرف و غیرت داره مثه یه عده نیست با اشک تمساح بیان دلشون یجا دیگه باشه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر